Android İçin Popüler Video Oynatıcı – GOM Player İndir

Android için GOM Player uygulaması en gelişmiş ve özelleştirilebilir Android video oynatıcı uygulamasıdır. GOM Player programının bütün özelliklerini Android akıllı telefonunuzda da kullanabileceksiniz.


Android Cihazlarınızda Tüm Videoları Oynatın

Android cihazlar için geliştirilen GOM Player uygulaması, bilgisayardaki bütün özellikleri mobil cihazınıza da getiriyor. Android cihazlarınızda bütün videoları yüksek çözünürlükte izleyebilir, altyazı seçeneklerini kullanabilir, videolarınızı buluttan izleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için GOM Player uygulaması video formatı desteği bakımından en kapsamlı video oynatma desteğine sahiptir. MP4, AVI, MKV, FLV ve benzeri bütün codec bileşenlerini destekler.Böylece bütün videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

GOM Player uygulaması gelişmiş altyazı özellikleri ve arama özellikleri sunuyor. Altyazıları istediğiniz gibi özelleştirebiliyor ve GOM Player’ın kapsamlı altyazı veritabanına erişebiliyorsunuz.

Android cihazlarınızda uygulamanın bulut depolama alanını kullanarak bilgisayar ve mobil arasında video dosyalarını paylaşıp izlemeniz de mümkün. Böylece telefona video yüklemek zorunda kalmadan dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz yerde bulut üzerinden videoları izleyebileceksiniz.

Android cihazlarınızda GOM Player programının bilgisayarda kullanılabilen bir çok gelişmiş özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Video hızını özelleştirebilir, atlama / geri alma, ses kontrolü, parlaklık, çift sekme, ekran yakalama, iki parmakla dokunmaya başlama / durdurma, ayna modu, özelleştirilebilir oran, yüzen ekran ve 360 VR Modu özellikleri kullanabilirsiniz.

GOM Player Uygulaması Özellikleri

  • MP4, AVI, MKV, FLV ve benzeri bütün formatları destekler.
  •  360 derece video oynatma özelliği sunar.
  •  Saydam menüler ve sezgisel ekran gibi harika bir arayüz sunar.
  •  Video listelerini yönetebilme.
  •  Video oynatırken ekrana ekran görüntüsü alma.
  •  Uyku zamanlama özelliği.
  •  Dropbox, GoogleDrive, OneDrive, WebDAV ve FTP’ye bağlanarak video izleme.
  •  Gelişmiş ve özelleştirilebilir ayarlar.

Android İçin GOM Player Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.0.3 ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Popüler Video Oynatıcı – GOM Player İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler