Android İçin Resmi Facebook Uygulaması – Facebook İndir

Facebook uygulaması ile arkadaşlarınız ile iletişimde kalabilir, paylaşımlarda bulunabilir, canlı yayın yapabilir, kendi hikayelerinizi oluşturup sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.


Android İçin Facebook İndirin

Android akıllı telefon ve tabletlerin vazgeçilmez uygulaması hiç şüphesiz Facebook’tur. Android için demirbaş uygulamalar listesi yapılırsa, kesinlik ilk sıraya Facebook uygulaması konulur. Tüm sevdikleriniz ve bütün dünya ile iletişimde kalmanın en kolay yolu kesinlikle Facebook’dur.

Sponsorlu Bağlantılar

Mark Zuckerberg ilk defa Facebook fikrini ortaya attığında bugünlere geleceğini ve dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olacağını kendisi bile hayal etmemiştir. Mark Zuckerberg kazandığı paraların keyfini çıkara dursun biz konumuza dönelim.

Facebook ile neler yapabiliriz?

Android telefon kullanıcılarının çoğu telefonda geçirdiği zamanın büyük bir kısmını Facebook üzerine harcıyor. Bir şeyler paylaşmak, durum güncellemeleri yapmak, arkadaşlarının neler yaptıklarını takip etmek, mesaj göndermek, video izlemek, fotoğraf ve video paylaşmak ve çok daha fazlasını yapmak için Facebook kullanılıyor.

Artık fikirlerimizi dile getirmek ve kendimizi sevdiklerimize tanıtmak için de Facebook kullanır olduk. Her geçen gün Facebook kullanım alışkanlıkları ve kullanım amaçları değişmeye devam ediyor. Bu değişimin içinde yer almak için Facebook’a bağlı kalmak yada kalmamak pek de sizin elinizde değil. Bir çok insan gibi siz de Facebook’dan dert yanıyor olabilirsiniz ancak bir türlü vazgeçemiyorsunuz.

Facebook üzerinden canlı yayın yapın

Facebook üzerinden canlı yayınlar yaparak en özel anları sevdikleriniz ile anında paylaşabilirsiniz. İster bütün arkadaşlarınıza, isterseniz tek bir kişiye isterseniz de sadece sizin seçtiğiniz kişilere canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Facebook’da oyun oynama zamanı

Facebook’un sunduğu en güzel şeylerden birisi de uygulama üzerinden direk oyun oynamadır. Sevdikleriniz ile birlikte binlerce oyunu Facebook üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Facebook Hikayeler ile kendi hikayelerinizi paylaşın

Facebook’un son numarası ise hikayeler özelliği oldu. Facebook Hikayeler özelliği sayesinde fotoğraflarınızda hikayeler oluşturup sevdikleriniz ile paylaşabilir yada özel mesaj olarak gönderebilirsiniz. Siz de kendi hikayenizi hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Facebook Uygulama Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Android Telefon ve Tablet
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Resmi Facebook Uygulaması – Facebook İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler