Android İçin Sanal Gerçeklik Kamera Uygulaması – Sprayscape İndir

Android akıllı telefonlarda 360 derece fotoğraflar çekmek için Google Sprayscape uygulamasını indirin. İlginç fotoğraflar çekmek ve bu fotoğraflar sosyal medyada paylaşmak bu uygulama ile çok kolay. Bir kürenin içerisinde dünyaya bakarak fotoğraflar çekin.


Android İçin Google Sprayscape

Google tarafından yeni bir kamera uygulaması duyuruldu. İlginç bir kamera uygulaması olan Sprayscape isimli bu uygulama ile 360 derecelik fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Daha doğrusu bir kürenin içerisine konumlandırılmış kamera  gibi çekimler yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aslında bir sanal gerçeklik kamera uygulaması olan Sprayscape uygulaması ekranın farklı noktalarına dokunarak çektiğiniz resimleri tek bir karede birleştiriyor.

Sprayscape uygulaması ile telefonun jiroskopunu kullanarak fotoğraflar çekiyorsunuz. Çekmek istediğiniz alan için ekrana dokunmanız yeterli. Telefonun ön ve arka kamerası ile fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Aşağıdaki videoyu izlemeniz halinde uygulamanın nasıl çalıştığını ve ne işe yaradığını daha iyi anlayabilirsiniz.

Sprayscape Kullanım Videosu

Google Sprayscape uygulaması her cihazda çalışmıyor. Cihaza göre farklılık gösterebiliyor. Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sprayscape

Sprayscape Uygulama Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   25 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem   Cihaza göre değişir
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Sanal Gerçeklik Kamera Uygulaması – Sprayscape İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler