Android İçin Super Mario Run İndir – Süper Mario Koşu Oyunu

Android için Super Mario Run oyununu bedava indirip oynayın. Android cihazlarınızda Prensesi kurtarmak için koşuyor, zıplıyor ve tehlikelerden kurtulmaya çalışırken karşısına çıkan altınları da toplamayı ihmal etmiyor.


Android İçin Super Mario Run Oyunu

Android akıllı telefon ve tabletler için Super Mario Run oyunu resmen yayımlandı. Daha önce iPhone ve iPad için yayımlanan oyunun şimdi Google Play Store mağazadan ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarınızda Super Mario Run oyununu oynarken karşınıza çıkan altınları topluyor ve önünüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Her zaman olduğu gibi Super Mario Run oyununda da amaç prensesi kurtarmak.

super-mario-run

Super Mario Run oyunu çeşitli mekanlarda geçiyor. Bunlar arasında ovalar, mağaralar, Hayalet Evleri, hava gemileri, kaleler ve daha fazlası … Oyunu tek el ile oynayabiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçenekleri de bulunuyor. Meydan okuma modu sayesinde ise arkadaşlarınız ile Ralli modunda yarışlar yapabiliyorsunuz. Ayrıca kazandığınız paralarla kendi krallığınızı oluşturmak için şehirler inşa edebiliyorsunuz.

Super Mario Run Video Tanıtım

Super Mario Run Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  iOS telefon ve tablet
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Super Mario Run İndir – Süper Mario Koşu Oyunu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler