Android İçin TRT Rafadan Tayfa Mahalle İndir – Zeka Geliştirici Çocuk Oyunu

Android akıllı telefon ve tablet için 8 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir eğitici oyun. TRT Rafadan Tayfa Mahalle oyunu ile çocuklar sorun çözme, strateji geliştirme, ekip ruhu yakalama, yardımlaşma, mantık yürütme ve diğer zeka geliştirici becerileri öğrenecek.


Android İçin Rafadan Tayfa Oyunu

Android cihazlar için TRT’nin sevilen çizgi filmi Rafadan Tayfa, şimdi de oyun olarak çocukların karşısına çıkıyor. Android için TRT Rafadan Tayfa Mahalle oyunu 8 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için TRT Rafadan Tayfa Mahalle oyunu çocuklar için hem eğitici hemde öğretici bir oyundur. TRT Rafadan Tayfa Mahalle oyununda çocuklar strateji yeteneklerini geliştirecek, mantık yürütme, planlama ve strateji becerilerini geliştirecek, el-göz koordinasyonu, dikkat ve işlevsel becerilerini geliştirecek.

Android akıllı telefon ve tabletlerde oynayacağınız Rafadan Tayfa oyununda, tıpkı çizgi filmde olduğu gibi mahalleyi kurtarmaya çalışacaksınız. Mahallede ortalığın karıştığı zamanlarda en iyi stratejileri geliştirerek sorunları çözmeniz gerekecek. Harika macera ve eğlence çocukları bekliyor.

TRT Rafadan Tayfa Mahalle Özellikleri

  • 3 farklı ortamda 3 farklı macera
  • Giderek artan zorluk seviyesi
  • Düşünerek stratejiler geliştirme ve oyunu kazanma

TRT Rafadan Tayfa Mahalle

TRT Rafadan Tayfa Mahalle (Androd) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistemi   Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin TRT Rafadan Tayfa Mahalle İndir – Zeka Geliştirici Çocuk Oyunu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler