Android İçin Türkçe Pokedex İndir – Pokemon Listesi ve Pokemon Özellikleri Uygulaması

Android cihazlarınızd Pokemon GO oynarken çok işinize yarayacak olan Türkçe Pokedex uygulamasını hemen indirin. Pokemon GO için en iyi Türkçe Pokedex olan bu uygulama ile bütün pokemonlar hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız. Pokemon oynamayı düşünenler de Türkçe Pokedex uygulaması ile oyun hakkında detaylı bilgilere sahip olabilecek.


Android İçin Pokemon GO Türkçe Pokedex

Android cihazlarında Pokemon GO oynamayı severler için Türkçe Pokedex uygulaması çıktı. Pokedex nedir öncelikle onu kısaca açıklayalım. Pokemonlar hakkında detaylı bilgiler veren ve pokemon listesi sunan uygulama demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlar için Türkler tarafından geliştirilen Türkçe Pokedex  uygulaması sayesinde pokemonlar hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız. 720 adet pokemonun listede yer aldığı uygulamada yakında yeni pokemonlarda eklenecek.

Android için Türkçe Pokedex uygulamasında pokemon hakkında kısa açıklamaya, pokemonun boy, kilo, uzunluk, istatistik gibi fiziksel özellerine, zayıf yönlerinin neler olduklarına ve ileride kazanacağı güçlere kadar oldukça detaylı bilgiler yer alıyor.

Türkçe Pokedex android

 

Türkçe Pokedex Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Android 4.2 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Türkçe Pokedex İndir – Pokemon Listesi ve Pokemon Özellikleri Uygulaması”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler