Android İçin Ücretsiz Batman Oyunu – Batman – The Telltale Series İndir

Android için Batman – The Telltale Series oyunu hemen ücretsiz indirin ve yeni bir Batman hikayesinin içerisine dalın. Diğer aksiyon dolu Batman oyunlarından farklı olarak hikaye odaklı ilerleyen Batman – The Telltale Series oyununda Gotham şehrinin koruyun.


Android İçin Batman – The Telltale Series

Android akıllı telefon ve tabletler için Batman – The Telltale Series oyunu ücretsiz olarak Google Play Store’da yayımlandı.  Eski Batman oyunlarından farklı olan Batman – The Telltale Series  oyunu hikaye modunda ilerliyor. Batman’ın vereceği kararların kaderini belirlediği oyunda aksiyon da yeterli seviyede var.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarda oynanan bu oyunda Batman karakterine bürünen Bruce Wayne kendi dünyası ile ilginç bilgilere ulaşacak ve çok önemli kararlar vermek zorunda kalacak. Bruce Wayne olarak suç dünyasının içine dalıyor Gotham City’nin kaderini çiziyorsunuz. Aldığınız kararların Gotham City’nin geleceğini belirlemede önemli roller oynayacağını unutmayın.

Android için Batman – The Telltale Series oyunu isminden de anlaşılacağı üzere 5 seriden oluşuyor. Oyunu satın alınca ilk olarak 1. seri açılıyor ve daha sonra belirli zaman aralıkları ile diğer bölümlerde oynanmaya açılıyor.

batman-the-telltale-series

Batman – The Telltale Series Videosu

Batman – The Telltale Series Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   Android 5.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Ücretsiz Batman Oyunu – Batman – The Telltale Series İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler