Android İçin Ücretsiz Önbellek Temizleme Uygulaması – Clean Master İndir Download Yükle Bedava

Android telefonunuzun yavaşlamasına ve bataryanızın çabuk bitmesine neden olan kullanılmayan dosyalar, gereksiz dosyalar, arama geçmişi, arka planda çalışan uygulamalar gibi telefon önbelleğini dolduran herşeyi Clean Master uygulaması ile çözüm getirebilirsiniz.


Browser Password Decryptor Unuttuğunuz Şifreleri Buluyor

Android telefonunuzun yavaşlamasına ve bataryanızın çabuk bitmesine neden olan kullanılmayan dosyalar, gereksiz dosyalar, arama geçmişi, arka planda çalışan uygulamalar gibi telefon önbelleğini dolduran herşeyi Clean Master uygulaması ile çözüm getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulama ile telefonunuzdan uygulama kaldırma ve çalışan görevleri sonlandırma işlemlerini de yapabilirsiniz. Böylece telefonunuzun hızını artırabilir ve pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 24,8 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.0.74
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Clean Master uygulaması ile neler yapabileceğiniz ve bu uygulamanın hangi görevleri üstlendiğini sıralayalım;

Geçmiş Silici

History Eraser size önbellekleri ve kalıntı dosyaları tek dokunma ile kolayca temizlemek için yardımcı olacaktır. Android cihazlarda, önbellek ve kalıntı dosyalar genellikle yaklaşık yüzlerce MB veya GB birikmiş olacaktır. Şimdi Clean Master size mükemmel bir önbellek ve artık dosya temizleyici getiriyor ve telefonunuzu sadeleştiriyor.

Gizlilik

Gizlilik uygulamaları her Android kullanıcısı için önemlidir. Bir kez akıllı telefon ile oynamak, sessizce SMS/MMS, web tarayıcısı verileri, Google arama geçmişi vb. dahil olmak üzere her türlü kişisel bilgileri bilir. Clean Master geçmişi sil modülü ile mesajlarınızı silebilir ve ayrıca Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line vb. gibi tarayıcı verilerini, pano verilerini ve diğer birçok uygulama geçmişi verilerini silebilirsiniz.

Clean Master

Görev Sonlandırıcı Özelliği

Arka planda çalışan görevler, sistemde sadece RAM ‘i işgal etmeyle kalmayıp, ayrıca pilinizin ömrünüde boşa harcar. Görev Sonlandırıcı, android cihazınızı hızlandırmak için uygulamaları sonlandırıp daha fazla RAM ‘i serbest bırakır. Çalışmanızı daha kolay hale getirmek için sağlanan mükemmel bir kısayol (1Dkn Hızlandır). Root gerekli değildir, ancak Görev Sonlandırı ‘cıya Root izni verilmişse, o daha iyi performans gösterecektir.

Uygulama Yöneticisi

Uygulama yöneticisi kaldırıcı ve yedekleme yardımcısından oluşmaktadır. Clean Master sadece basit bir dokunma ile kolayca uygulama kaldırmak için bir fırsat sunmaktadır. Ayrıca, apk dosyalarını SD karta yedekleyin ve daha sonra uygulama yöneticisi içinde apk kurucu kullanarak yeniden yükleyin.

Uygulamanın Kullanımı Video

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Ücretsiz Önbellek Temizleme Uygulaması – Clean Master İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler