Android İçin Ücretsiz Şifre/Parola Yöneticisi – LastPass Password Manager İndir

Android için LastPass Free Password Manager uygulaması tamamen ücretsiz oldu. Android telefon ve tabletler için LastPass uygulamasını indirerek güçlü şifreler oluşturabilir, şifrelerinizi saklayabilir, hesaplarınıza giriş yaparken şifreleri otomatik doldurabilir ve güvenli bir şekilde internette gezinebilirsiniz.


Android İçin LastPass Ücretsiz Oldu!

Android akıllı telefon ve tabletler için parola oluşturma, kaydetme ve saklama uygulaması olan LastPass Free Password Manager bundan böyle mobil cihazlar için ücretsiz sunulacak. Şimdiye kadar mobil cihazlar için ücretli olan LastPass Free Password Manager uygulaması tamamen ücretsiz oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Onlarca web sitesi, banka hesabı, e-posta hesabı ve diğer üyeliklerinize ait şifreleri tek bir hesapta saklayarak parola hatırlama derdine son veren LastPass, internet hayatını fazlasıyla kolaylaştırıyor. Sadece şifrelerinizi size hatırlatmaz aynı zamanda online alışverişleriniz için formlar doldurmanızı da sağlar. Önemli bilgileriniz için de notlar oluşturabiliyorsunuz. Hem mobil hem bilgisayar hemde tarayıcılar için destek veren LastPass Free Password Manager uygulamasını hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

lastpass-free-password-manager

Android cihazlarınızda onlarca parola hatırlamak yerine sadece LastPass parolasını aklınızda tutmanız yeter. LastPass uygulamasının kendi tarayıcısı üzerinden güvenli internet deneyimi de yaşamış olursunuz. Diğer uygulamalar üzerinde de giriş yaparken bilgilerinizi otomatik olarak doldurma özelliği bulunuyor.

 

LastPass Free Password Manager Videosu

LastPass Free Password Manager Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Ücretsiz Şifre/Parola Yöneticisi – LastPass Password Manager İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler