Android İçin WhatsApp Messenger İndir – Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Arama

Android cihazlarınızda WhatsApp Messenger uygulaması ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilir, internet üzerinden ücretsiz sesli aramalar yapabilir ve yine internet üzerinden ücretsiz video aramalar yapabilirsiniz.


Android İçin Mesajlaşma ve Arama Uygulaması

Android akıllı telefon ve tabletlerin demir baş uygulamalarından birisi de WhatsApp Messenger uygulamasıdır. Dünya çapında mesajlaşma ve aramalar yapmak için en çok kullanılan uygulama WhatsApp Messenger’dır. Durum öyle bir hal aldı ki artık markalar ve şirketler de WhatsApp Messenger üzerinden müşterileri ile iletişime geçiyor.

WhatsApp kullanmak için tek şart internet bağlantısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarınızda WhatsApp Messenger uygulaması ile tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Telefonun hücresel veri ağını kullanarak yada WiFi ağı üzerinden tüm dünya ile iletişimde kalabiliyorsunuz.

Bedava sesli arama ve görüntülü arama yapmak mümkün.

Android için WhatsApp Messenger uygulamasını indirerek yine internet üzerinden sevdikleriniz sesli ve görüntülü bir şekilde arayabilirsiniz. Operatörünüzün sunduğu internet paketi üzerinden yada Wifi ağı üzerinden dilediğiniz herkesi sesli olarak arayabilir veya video araması yapabilirsiniz. Video araması yapabilmeniz için telefonunuzun video arama özelliğinin olması gerekir.

Fotoğraf, video veya belge göndermek

WhatsApp Messenger ile arkadaşlarınız ile birbirinize fotoğraf gönderebilir, video gönderebilir yada diğer belgeleri gönderebilirsiniz. İster galerinizden daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraf veya videolar seçin gönderin, isterseniz de direk WhatsApp üzerinden anında fotoğraf veya video çekin gönderin. Üstelik videoları göndermeden önce önizleme yapabiliyor ve videoları kırpabiliyorsunuz.

Ücretsiz sesli mesajları gönderin

WhatsApp Messenger ile sesli mesajlarda göndermek çok kolay. Tek yapmanız gereken mesaj ayazma alanının yanında yer alan mikrofon butonuna basılı tutarak konuşmaktır. Özellikle araba kullanırken veya yazmak için zamanınız yoksa bu özellik fazlasıyla işinize yarayacaktır.

Grup sohbetleri yapın ve bulunduğunuz konumu paylaşın

Android cihazlarınız üzerinden sevdiklerinizle ve aileniz ile grup sohbetleri yapabilirsiniz. Örneğin sadece aile bireylerinden oluşan bir grup kurun ve bütün özelinizi buradan paylaşın.

Ayrıca bulunduğunuz konumu da WhatsApp Messenger üzerinden paylaşabilirsiniz. Harita üzerinden konumunuzu seçin ve istediğiniz kişiye gönderin.

Kaydolma, senkronize etme, sohbet şifreleme ve çevrimdışı mesajlar

WhatsApp Messenger’a kaydolmak çok kolay. Tel yapmanız gereken telefon numarınızı girmek. Sevdiklerinize ulaşmak için ise telefon rehberi ile eşitlemeniz yeterli. Sohbetleri ise uçtan uca şifreleme yöntemini kullanarak şifreleyebilirsiniz. Çevrimdışı olduğunuz zamanlarda ise mesajları almaya devam edersiniz. Çevrimiçi olduğunuzda WhatsApp Messenger size mesajları iletir.

WhatsApp Messenger (Android) Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değiir
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Cihaza göre değişir
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin WhatsApp Messenger İndir – Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Arama”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler