Android İçin Wifi Bulma Uygulaması – Avast WiFi Finder & Passwords İndir Yükle

Android için Avast WiFi Finder & Passwords uygulaması ile gittiğiniz her yerde Wifi ağlarını kolaylıkla tespit edebilirsiniz. En güvenilir Wifi ağlarını görebilir, sinyal gücü en yüksek Wifi ağına bağlanabilirsiniz. Gittiğiniz her yerdeki Wifi şifrelerini de bir dahaki gidişinizde otomatik olarak hatırlar ve aklınızda şifre tutmanıza gerek kalmaz.


Android Telefonlarda WiFi Noktalarını Bulun

Android için geliştirilen Avast WiFi Finder & Passwords uygulaması sayesinde gittiğiniz her yerde en hızlı ve en güvenli WiFi ağlarını bulabilirsiniz. Mobil internetinizi kullanarak kotanızı bitirmek istemiyorsanız Avast Wi-Fi Finder uygulamasını açın ve size en yakın Wifi ağına otomatik bir şekilde bağlanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Android telefon ve tabletlerinizde Avast Wi-Fi Finder uygulamasını açarak harita üzerindeki WiFi noktalarını görebiliyorsunuz. Her ağın ne kadar hızlı olduğunu da görebiliyorsunuz.

Güvenlik endişesi yaşıyorsanız her ağın güvenlik değerlendirmesine göz atabilir ve en güvenli ağa bağlanarak sohbetlerinizi, internet gezinmelerinizi ve e-postalarınızı güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Avast WiFi Finder

Avast WiFi Finder & Passwords Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişir
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Wifi Bulma Uygulaması – Avast WiFi Finder & Passwords İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler