Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – Free VPN Proxy by Betternet İndir

Android akıllı telefon ve tabletlerde Betternet uygulamasını kullanarak yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Oldukça hızlı, tamamen ücretsiz ve tek tıklama ile bütün engelli sitelere giriş yapmanızı sağlar. Anonim gezinti imkanı sunar ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini de sağlar.


Android İçin Betternet Uygulaması

Android için ücretsiz bir VPN uygulaması olan Betternet, bütün yasaklı sitelere tek tıklama ile giriş yapmanızı sağlar. Tamamen ücretsiz olan Free VPN Proxy by Betternet uygulaması hiçbir reklam içermiyor ve kayıt gerektirmiyor. Free VPN Proxy by Betternet uygulaması diğer VPN uygulamaları gibi sınırlamalar yada satın alma seçenekleri de sunmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Betternet uygulaması sınırsız ve ücretsiz bir şekilde tüm engellenen web sitelerine erişim sağlar ve internette güvenli ve anonim gezinmenizi sağlar. Tek tıkla engelli sitelere giriş yapmanızı sağlar ve 5 saniye içinde VPN servisine bağlanır.

Free VPN Proxy by Betternet uygulaması Android cihazlarınızda Chrome web tarayıcısı üzerinde yasaklı sitelere erişmenizi sağlar.  Özellikle YouTube, Facebook ve Twitter gibi sitelerinde engellendiği ülkemizde her
Android telefonda olması gereken bir uygulama.Tüm bilgilerinizi de gizleyen servis herhangi bir hacker saldırısına maruz kalmanızı da engeller.

babalar-ve-cocuklar002

Free VPN Proxy by Betternet Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  17 MB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – Free VPN Proxy by Betternet İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler