Android İçin Youtube Video İndirme Uygulaması – YouTube Go APK İndir

YouTube Go APK dosyasını indirin ve YouTube videolarını indirmeye başlayın. YouTube’dan indirdiğiniz videoları daha sonra internet olmadığı zamanlarda çevrimdışı izleyebilirsiniz. YouTube Go ile şarkı indirebilir, film indirebilir, TV şovları indirebilir, komik videolar indirebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları da paylaşabilirsiniz.


YouTube Go İle Videoları İndirip Çevrimdışı İzleyin

Google tarafından Android cihazlar için geliştirilen YouTube Go uygulaması sayesinde videoları internet olduğu ortamlarda indirip internet olmayan ortamlarda izleyebileceksiniz. YouTube Go  ile çevrimdışı video izlemek mümkün oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle internet bağlantısının düşük olduğu ve veri tasarrufu sağlamak istediğiniz zamanlarda YouTube Go uygulaması ile dilediğiniz kalitede videoları kaydedip daha sonra izleyebileceksiniz. İndirdiğiniz videoları telefonun hafızasına yada SD karta kaydedebiliyorsunuz. Google kendi algoritması ile videoları sıkıştırıp ve küçük boyutlarda kaydediyor.

YouTube Go İle İndirecekleriniz

  • YouTube’dan şarkı indirme
  • YouTube’dan film indirme
  • YouTube’dan TV şovları indirme
  • YouTube’dan komik videolar indirme
  • ve çok daha fazlası…

Videoları indirmeden önce önizleme yapabiliyor ve cihazınızda kaç MB yer kaplayacağını görebiliyorsunuz. Videoları sevdiklerinizle paylaşabilir ve bu paylaşımda hiçbir veri harcaması yapılmaz.

YouTube Go

YouTube Go (Android) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   8.1 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Beta
İşletim Sistemi   Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Youtube Video İndirme Uygulaması – YouTube Go APK İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler