Android Oyun ve Uygulamaları Bilgisayarda Açma Programı Türkçe İndir – Windroy İndir Download Yükle Bedva

Android uygulamalarını ve oyunlarını PC’de çalıştırmak isteyenler için ücretsiz Windroy programını öneriyoruz. Windows bilgisayarlarınızda Android uygulama ve oyunlarını çalıştıran bu program bir nevi bilgisayarı Android işletim sistemi gibi çalıştırıyor.


Windroy İle PC’de Android Uygulamalarını Çalıştırın

Android uygulamalarını ve oyunlarını PC’de çalıştırmak isteyenler için ücretsiz Windroy programını öneriyoruz. Windows bilgisayarlarınızda Android uygulama ve oyunlarını çalıştıran bu program bir nevi bilgisayarı Android işletim sistemi gibi çalıştırıyor. Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürümü PC’nize kuruyor ve bütün özellikleri sunuyor. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 77 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 0.5.2
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Android kullanıcısının yaşadığı mobil deneyimi Windows üzerinde yaşayabileceğiniz Wildroy’u bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman; modern bir arayüz üzerinde yer alan kilit ekranıyla karşılaşıyorsunuz. Kilit ekranını açarak Android işletim sisteminin ana ekranına giriş yapabilir, sonrasında da menüye girerek tarayıcı yardımıyla web sayfaları üzerinde dolaşabilir veya istediğiniz Android uygulamalarını indirerek hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Türkçe dil desteğinin de yer aldığı Android 4.0 işletim sistemi üzerinde ayarlar menüsü altında yer alan dil seçenekleri menüsü yardımıyla, dil seçeneğini Türkçe yapabilir ve Android işletim sistemini Türkçe olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Windroy

Program yardımıyla her ne kadar küçük boyutlu Android uygulamalarını kolaylıkla çalıştırabiliyor olsanız da üç boyutlu Android oyunlarını yükleyerek çalıştırmak istediğiniz zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çünkü program yardımıyla yüksek sistem gereksinimi isteyen Android oyunlarını çalıştırabilmeniz için sisteminizin ve ekran kartınızın gerçekten güçlü olması gerekiyor.

Hem bilgisayarları üzerinde Android deneyimi yaşamak isteyen hem de Android oyunlarını ve uygulamalarını test eden geliştiriciler için oldukça mükemmel bir çözüm sunan Windroy, piyasada yer alan en iyi Android programlarından bir tanesi.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android Oyun ve Uygulamaları Bilgisayarda Açma Programı Türkçe İndir – Windroy İndir Download Yükle Bedva”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler