Android Oyunları PC’de Oynama Programı – Nox APP Player İndir

Nox App Player isimli Android emülatörü sayesinde bilgisayarda Android oyunlarını oynayabilirsiniz. PC’de Android oyunlarını oynamak için kullanabileceğiniz en iyi emülatörlerden birisidir. Neredeyse bütün oyunları destekler, yüksek derece uyumluluk gösterir ve çok oyunculu özelliği ile birden fazla pencerede oyunları açabilirsiniz.


Bilgisayarda Android Oyunları Oynayın

Nox App Player isimli program PC’de Android uygulamalar ve oyunları oynamak için en iyi deneyimi sunmayı amaçlayan ücretsiz bir Android emülatörüdür. Nox App Player programını mevcut emülatörlerinden ayıran bir çok özelliği bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.4.2 çekirdeği üzerinde geliştirilen bu emülatör, daha yüksek uyumluluk sunduğu için pek çok oyun ve uygulama desteklenmektedir. Google Play Store entegrasyonu sayesinde indirdiğiniz uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyorsunuz.

Nox App Player Windows 10 bilgisayarlarda sorunsuz çalışır. Yine bu emülatörün gamepad ve kontrolörleri bağlayabilme imkanı da bulunuyor. Gamepad ile oyunları oynayabiliyorsunuz.

Multiplayer yani çok oyunculu modu da bulunan bu program sayesinde kullanıcılar aynı anda birden fazla Nox App Player penceresi açabiliyor. Nox App Player programını ücretsiz indirin Android oyunları bilgisayarda oynamanın tadına varabilirsiniz.

NOT: Nox App Player benzeri alternatif program arayanlara ise BlueStacks programını öneririz.

Nox APP Player

Nox APP Player Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 297 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Windows 7 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android Oyunları PC’de Oynama Programı – Nox APP Player İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler