Android Telefon ve Tabletlerden Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – Potatoshare Android Data Recovery İndir Download Yükle

Android telefon yada tabletlerinizden yanlışlıkla silinen veya başka nedenlerden dolayı silinen dosyaları tekrar kurtarmak ve dosyalarınızı geri getirmek istiyorsanız Potatoshare Android Data Recovery programını kullanabilirsiniz. Android cihazlarınızdan silinen verileri geri getirmek için için kullanabileceğiniz güzel bir dosya kurtarma programıdır.


Potatoshare Android Data Recovery İle Silinen Verileri Kurtarın

Android telefon yada tabletlerinizden yanlışlıkla silinen veya başka nedenlerden dolayı silinen dosyaları tekrar kurtarmak ve dosyalarınızı geri getirmek istiyorsanız Potatoshare Android Data Recovery  programını kullanabilirsiniz.  Android cihazlarınızdan silinen verileri geri getirmek için için kullanabileceğiniz güzel bir dosya kurtarma programıdır.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 3,3 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 5.0.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Yanlışlıkla Android telefon ve tabletlerinizden bazı kişileri silebilirsiniz. Android cihazınızın SD karttından bazı değerli fotoğrafları silebilirsiniz. Android telefon ve tabletlerinizden aradığınız dosyayı bulamadıysanız ve silindiğiniz öğrendiyseniz endişe etmeyin.

Çünkü Android Data Recovery doğrudan rehber, kısa mesajlar, fotoğraflar, ses dosyaları, videolar ve Android cihazınızda yer alan diğer dosyaları kurtarmanızı sağlar. Bu program profesyonel bir Windows programıdır.

Android Data Recovery

Potatoshare Android Data Recovery Özellikleri

  • Doğrudan kayıp / silinmiş rehber, metin mesajları kurtarmak.
  • Fotoğraf, ses, video ve SD karttan diğer dosyaları kurtarın.
  • Yanlışlıkla silme gibi herhangi bir veri kaybı nedeni sonrasında fabrika ayarlarına sıfırlama
  • Yaygın Samsung, Google, HTC, LG, Motorola ve daha Android cihaz modellerini destekler
  • Hiçbir veri kaybı olmadan dosyaları kurtarır ve cihazınıza herhangi bir zarar vermez.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android Telefon ve Tabletlerden Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – Potatoshare Android Data Recovery İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler