Android Uygulamalarını Bilgisayarda Kullanma Çalıştırma Programı – YouWave for Android Home Edition İndir Download

Android uygulamalarınızı bilgisayarda da çalıştırmak isterseniz YouWave for Android Home Edition isimli programı kullanabilirsiniz. Telefonunuzda ve tabletinizde sıklıkla kullandığınız oyun ve uygulamaları güzel bir Android emulatörü olan YouWave for Android Home Edition ile açabilirsiniz.


Android uygulamalarınızı bilgisayarda da çalıştırmak isterseniz YouWave for Android Home Edition isimli programı kullanabilirsiniz. Telefonunuzda ve tabletinizde sıklıkla kullandığınız oyun ve uygulamaları güzel bir Android emulatörü olan YouWave for Android Home Edition ile açabilirsiniz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 145 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Android telefonumuzda ya da tabletimizde oynadığımız oyunlar veya kullandığımız birçok uygulama ile boş zamanlarımızı daha eğlenceli bir şekilde geçirebilmekteyiz. Örneğin telefonumuzda oynadığımız Angry Birds’i küçük ekrandan sıkılıp büyük ekrana sahip bilgisayarımızda oynamak isteyebiliriz. İşte bu gibi durumlarda bu uygulamaları bilgisayarda çalıştırmak için gerekli bir yazılıma ihtiyaç duyarız.

YouWave Android

Emülatörler normalde kullandığımızdan farklı platformlara özel olarak geliştirilmiş olan uygulamaları sahip olduğumuz cihazlarda çalıştırmak için kullanılan aracı programlardır. YouWave for Android Home Edition ise Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmak üzere tasarlanmış, bu alanda sayılı olarak geliştirilmiş olan emülatörlerden biridir. YouWave for Android Home Edition program içerisinde yer alan online uygulama marketlerinden Android uygulamaları indirmenize ve bu uygulamaları yükleyerek bilgisayarınızda çalıştırmanıza imkan tanımaktadır. YouWave for Android Home Edition’un faydası Android cihazınızda düşük performans veren oyun veya uygulamaları çok daha yüksek performans ile çalıştırmanıza yardımcı olmasıdır. Eğer oynadığınız oyun Android cihazınızda takılıyor veya yavaş çalışıyorsa YouWave for Android Home Edition kullanarak bu oyunları daha yüksek performansla akıcı bir şekilde ve takılmadan oynayabilirsiniz.

Programın Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android Uygulamalarını Bilgisayarda Kullanma Çalıştırma Programı – YouWave for Android Home Edition İndir Download”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler