Android Yazılım Güncelleme Programı – Odin3 İndir

Odin3 ile Android akıllı telefonlarınıza yazlım yüklemeleri yapabilirsiniz. Üreticilerin resmi güncellemelerini en hızlı bir şekilde Odin3 üzerinden alabildiğiniz gibi Android ROM yazılımlarını da bu program üzerinden yükleyebilirsiniz.


Odin3 İle Android Yükseltmeleri Yapın

Android ve Samsung akıllı telefonların en yeni sürümleri bu program ile yükleyebilirsiniz. Odin3’ü kullanarak stokları ve özel yazılım, önyükleme yükleyicileri, çekirdek, modemler veya CSC’leri (ülkeye özgü kodlar) hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Odin3’ün düzgün çalışabilmesi için gerekli olan tek yazılım, Android telefonunuz için özel bir USB sürücüsüdür. Bunu da telefon modelinize göre internetteki sürücüsünü arayarak kurabilirsiniz.

Kategorisinde en güvenli ve en popüler uygulama olan Odin3, üreticilerin sunduğu resmi yazılımları daen hızlı bir şekilde sunar. Odin3 kullanımı da oldukça basittir ve sadece bir kaç tıklama ile Android cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

Odin3 ile aynı zamanda kendi Custom ROM’unuzu yükleyebilirsiniz. Ancak bu işlem biraz riskli olduğu için programın kullanımını iyice öğrenin.

Odin3

Odin3 Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   200 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   3.12.5
İşletim Sistemi  Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android Yazılım Güncelleme Programı – Odin3 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler