Aşk Simülasyon Oyunu – Yandere Simulator İndir Yükle

Yandere Simulator oyunu çıktığı günden beri büyük ilgi gören oyunlardan birisidir. Oyunda sevdiğiniz erkeği başka kızlara karşı koruyorsunuz ve sevdiğiniz erkeğin o kızlara aşık olmasını önlemek için bu kızlar ortadan kaldırıyorsunuz.


Sevgilinize Yakaşan Kızları Öldürün

Yandere Simulator son zamanlarda geliştirilmiş ilginç aşk simülatörü oyunlarından birisidir. Oyunda sevdiği erkeği başka kızlara kaptırmak istemeyen bir kızın rakiplerini birer birer ortadan kaldırması gerektiğini göreceksiniz. Ve siz de bu kızı kontrol ederek diğer kızları gizli bir şekilde ortadan kaldırıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunda masum bir kız öğrenciyi kontrol ediyorsunuz. Yandere isimli kız öğrenci oyunun erkek kahramanı olan Senpai’ye aşıktır. Yandere-chan sevdiği erkek Senpai’yi başka kızlarla düşünmeye bile tahammül edemiyor. Ve utangaç olduğu için de ona aşkını itiraf edemiyor. Bu yüzden başka kızların ona aşık olmasını ve ilişkisi sabote ediyor.

Her hafta yeni bir rakip kız Senpai’ye aşık olacaktır. Her rakibi 5 gün içinde ortadan kaldırılması gerekir, yoksa oyun bitmektedir. Yandere-chan, tutuklanmamalı veya kötü bir ün elde etmemelidir. Rakiplerini zehirlenme ve elektrik çarpması gibi öldürücü yöntemlerle ortadan kaldırabilir.

Yandere Simulator Oynanış Videosu

yandere simulator

Yandere Simulator Oyun Detayları

Lisans: Demo
Boyut: 580 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Aşk Simülasyon Oyunu – Yandere Simulator İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler