Basit ve Hızlı Ücretsiz Medya Oynatıcı – PMPlayer İndir

PMPlayer programı tamamen ücretsiz ve reklam içermeyen güçlü bir medya oynatıcıdır. Çok yönlü bir multimedya oynatma programı olan PMPlayer, diskler, url, web kamerası ve diğer profesyonel video kaynaklarından gelen bütün videoları oynatır. Popüler bütün codekleri destekler.


Bedava Medya Oynatma Programı

PMPlayer programı ücretsiz, basit ve hızlı bir medya oynatıcıdır. PMPlayer programı hiçbir şekilde casus yazılım, reklam ve kullanıcı izleme yazılımı barındırmaz.  Çok yönlü bir medya oynatıcı olan bu program farklı kaynaklardan gelen bütün videoları oynatır.

Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü bir medya oynatıcı olan PMPlayer, diskler ve web kamerası gibi diğer video yakalama cihazları da olmak üzere bütün video kaynaklarını destekler. Kameralar ve mobil cihazlar ile çekilen videoları da kolaylıkla oynatır.

PMPlayer programının güzel özelliklerinden birisi de “Otomatik Altyazı Çeviri” özelliğidir. Yüksek çözünürlüklü kaliteli filmleri de kolaylıkla açar. Bütün popüler video codeklerini de destekler. ffdshow, LAV filtreler ve MPC-HC bağımsız filtreler gibi…

PMPlayer

 

PMPlayer Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 27 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Windows  XP,  2003,  Server,  Vista,  7,  8,  8.1,  10,  10.1
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Basit ve Hızlı Ücretsiz Medya Oynatıcı – PMPlayer İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler