Aksiyon ve Savaş Oyunu – Battlefield 2 İndir Download Yükle

Savaş oyunu indir, silah oyunu indir, Battlefield ikinci seriyi indir, multiplayer oyun indir, nişancı oyunu indir, sniper oyunu indir, online savaş oyunu oyna indir.


Savaş oyunu indir, silah oyunu indir, Battlefield ikinci seriyi indir, multiplayer oyun indir, nişancı oyunu indir, sniper oyunu indir, online savaş oyunu oyna indir.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 546 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Battlefield 2 (kısaca BF2), Electronic Arts firmasının, Battlefield: Vietnam’dan sonra, Battlefield serisi için hazırladığı üçüncü video oyunudur. OyunDigital Illusions CE tarafından geliştirilmiş, Electronic Arts firması tarafından 21 Haziran 2005’te Kuzey Amerika’da, 22 Haziran 2005’teAvustralya’da, 24 Haziran 2005’te Avrupa’da ve daha sonraki günlerde ise dünyanın geri kalanında piyasaya dağıtılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun, tek oyuncu modunda bilgisayar botlarına karşı veya çok oyunculu modda internetteki gerçek rakiplere karşı online olarak oynanabilmektedir. Günümüz modern savaş alanlarında geçen, birinci şahıs nişancı türünden bir oyundur.

Çoğu kişinin bildiği Battlefield oyununun 2. versiyonuna yeni silahlar, yeni araçlar eklenmiş. Ayrıca grafikler de muhteşem. Fakat oyun demo versiyon olduğundan bütün haritaları kullanamıyoruz.
Oyunda bölük arkadaşlarınızla beraber savaşa katılıyoruz ve zevkli bir şekilde savaşabiliyoruz. İster bir helikopter alıyoruz ister bir tekneye atlıyoruz her türlü savaşa katılabilmek için.

Battlefield 2

Sistem Gereksinimleri:
1.7GHz CPU
512MB RAM
128MB Ekran Kartı (ATI Radeon yada NVidia GeForce olmalı)

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Aksiyon ve Savaş Oyunu – Battlefield 2 İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler