Bedava Antivirüs Programı – Smadav 2016 İndir

Smadav Antivirus 2016 yada kısaca Smadav 2016 ile bilgisayarınız için ekstra koruma sağlayabilirsiniz. Bilgisayarda ikinci antivirüs programı olarak çalışan Smadav 2016, bilgisayarınız için ek koruma sunuyor. USB flash bellekleriniz için de virüs koruması sunan programı denemelisiniz.


Alternatif Ücretsiz Antivirüs Programı

Bilgisayarınızda bir antivisür programı kullanıyorsanız Smadav Antivirus 2016 programını da ek koruma olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınız için ek bir koruma sunan Smadav Antivirus 2016, diğer antivirüs programlarının aksine başka bir antivisür programı ile beraber çakışmadan çalışabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olarak sunulan Smadav Antivirus programı bilgisayarınızdaki ana antivirüs programının tespit edemediği ve yetersiz kaldığı durumlarda devreye girer ve bilgisayarınızı korur.

Bu program USB Flashdisk aygıtlarınız için en iyi antivirüs programlarından birisidir. USB Flashdisk cihazlarınıza virüs yayılmasını ve enfeksiyonu önlemek için kendi teknolojisini kullanır. Virüs veritabanında olmasa bile Smadav birçok yeni bilinmeyen virüsü tespit edebilir.

Smadav sadece PC kaynaklarının küçük bir kısmını kullanır.  Smadav çoğu zaman sadece 5MB gibi bir kaynak kullanımı yapar ve ve CPU kullanımı % 1 altında olur.

Smadav PC’ye bulaşmış virüsleri temizlemenin yanı sıra virüs tarafından yapılan kayıt defteri değişikliğini çözer.

smadav-antivirus-2016

Smadav Antivirus 2016 Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   1.4 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   11.0.4
İşletim Sistem Windows XP/Vista/7/8/10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Antivirüs Programı – Smadav 2016 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler