Bedava Antivirüs Programı – Windows Defender (64 bit) İndir

Windows Defender (64 bit) programı Windows 10’da dahili olarak ücretsiz ve güvenilir bir antivirüs programıdır. Microsoft tarafından sunulan bu program bilgisayarınızı daha güvenli tutar, virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı bilgisayarınız koruma altına alır.


Microsoft Windows Defender İle Tam Koruma

Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz antivirüs programı bilgisayarınızı risk altına atan tehditleri ortadan kaldırarak, spyware ve diğer malware yazılımlarının neden olduğu açılan pencerelere, performans düşüklüğüne ve güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlar. Testlerdeki her zaman yüksek skorlar alan Windows Defender, bilgisayarınızı virüslere karşı korumak için yardımcı olan bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Defender programı aynı zamanda Gerçek Zamanlı Koruma özellikleri de sunarak casus yazılımlara karşı tedbirler sunuyor.

Windows Defender Temel Özellikleri

  • Casus yazılım algılama ve kaldırma.
  • Geliştirilmiş İnternet tarama güvenliği.
  • En yeni tehditlere karşı koruma.

Not: Windows Defender, Windows 7’de de kullanılabilir. Ancak Defender, Windows 7’de yalnızca casus yazılımlara karşı koruma sağlar. Windows Defender; Windows 8, Windows RT, Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows 10’da bilgisayarınız için zararlı yazılımlara karşı tam koruma sunar. Kötü amaçlı yazılımlar; virüs, casus yazılım ve diğer olası istenmeyen yazılımlardan oluşur.

windows-defender

Windows Defender Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   1 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Windows 10/8/7/XP/Vista

32 bit sürümü indirmek için tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Antivirüs Programı – Windows Defender (64 bit) İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler