Bedava Büyük Boyutlu Dosya Gönderme Sitesi – WeTransfer

WeTransfer ile büyük boyutlu dosyalarınızı göndermek ücretsiz. Arkadaşlarınız ile 2GB’a kadar bütün video, resim, döküman ve diğer dosyalarınızı ücretsiz olarak paylaşabiliyorsunuz. Hiçbir şekilde kayıt gerektirmez, reklam içermez ve Türkçe dili nedeniyle karmaşa çıkarmaz. Dilerseniz 20 GB’a kadar dosya transferi için WeTransfer Plus üyeliğini satın alabilirsiniz.


WeTransfer İle Ücretsiz Dosya Transferi

Yüksek boyutlu dosya transferi yapmak istiyorsanız en iyi seçenek WeTransfer olacaktır. Ücretsiz bir şekilde büyük boyutlu dosyaları göndermenize izin verene WeTransfer, oldukça basit ve kullanımı kolay bir servistir. Türkçe dil seçeneği de bulunan WeTransfer servisi sayesinde 2GB’a kadar dosyalarınızı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz seçenekte 2GB’a kadar dosya transferi yapmanıza izin veren WeTransfer servisi, Plus versiyonunda ise 20 GB’a kadar dosya göndermenize olanak tanıyor. WeTransfer Plus ile aynı zamanda 100 GB’a kadar da depolama alanına sahip oluyorsunuz.

WeTransfer servisinin en güzel yanlarından birisi de ücretsiz dosya göndermek için üye falan olmaya gerek olmamasıdır. Aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere ücretsiz dosya göndermek için tek yapmanız gereken göndermek istediğiniz dosyayı seçmek, göndereceğiniz arkadaşınızın e-posta adresini, kendi e-posta adresinizi ve mesajınızı yazarak “Aktar” butonuna basmaktır.

wetransfer

WeTransfer ile ücretsiz olarak 2GB’a kadar video, resim, doküman ve her türlü dosyaları paylaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz dosyalar 14 gün boyunca sistemde kalıyor ve 14 gün sonra otomatik olarak siliniyor.

WeTransfer Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: -MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Web Tabanlı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Büyük Boyutlu Dosya Gönderme Sitesi – WeTransfer”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler