Bedava Gelişmiş Medya Oynatıcı İndir – GOM Media Player İndir Yükle

Ücretsiz olarak indirilebilen GOM Media Player isimli medya oynatıcı en popüler medya oynatıcıları arasında yer alır. Hemen hemen bütün formatları destekler. Dahili codecleri ile bütün medya dosyalarını oynatabilen GOM Media Player, altyazı desteği de sunmaktadır. Tema desteği de sunan programı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.


Bütün Medyaları Oynatan Program

GOM Media Player programı en gelişmiş medya oynatıcılardan birisidir. Gelişmiş özellikleri, desteklediği medya formatları ve Codec Bulucu hizmeti ile hemen hemen bütün medya dosyalarını açar. Tamamen ücretsiz olan bu medya oynatıcı dünya çapında milyonlarca kullanıcının tercihidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kapsamlı dosya desteği sayesinde GOM Media Player varsayılan olarak AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV gibi en popüler video formatlarını çalabilir. 360 derece VR videoları da oynatan program aynı zamanda 360 derece Youtube videolarını da aramak için özellik sunar.

Tekrar oynatma, ekran yakalama, oynatma hız kontrolü, video efektleri gibi bir çok gelişmiş özellik sunar. Skin desteği ile de medya oynatıcının arayüzünü ve  görünümünü değiştirebiliyorsunuz. Alt yazı desteği de sunan GOM Media Player ile alt yazılı filmleri de izleyebilirsiniz.

Desteklenen Formatlar

Desteklenen Video Formatları

flv,mp4, mov, mpg, ts, avi, divx, asx, wmv, m4v, dat, ifo, vob, 3gp/3gp2, rm/rmvb, mkv, ogm. Ek formatları kodec çözücü ile çalabiliyor.

Dersteklenen Ses Formatları

mp3, .m4a, .aac, .ogg, .flac, .wav

Desteklenen Altyazı Formatları

.smi, .srt, .rt, .sub (with IDX)

Desteklenen Playlist Formatları

.asx, .pls

Desteklenen Codecler

Vorbis, FLAC, ADPCM, XVID, DIV1, DIV2, DIV3, DIV4, DIV5, DIV6, DIVX, DX50, MP41, MP42, MP43, H263, AP41, MPG4, MP4S, M4S2, MP4V, BLZO, MJPG, RMP4, DXGM, H264, DVSD, THEO, VP8, VC1, MPEG1, MPEG2, VP6, FPS1, IV50, IV40, SVQ3, H265, TSCC, TSCC2, Cinepak, SVQ1, G2M4, LAGARITH, TRUEMOTION2, DVCP, DVPP, QTRLE, RPZA, PRORES, MSZH, Nellymoser

GOM Media Player

GOM Media Player Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 27 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.3.14.5270
İşletim Sistemi: Windows Tümü

NOT: Program bir çok reklam çubuğu ve araç kurmaktadır. Kurulum yaparken bunları göz önünde bulundurun ve seçim yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Gelişmiş Medya Oynatıcı İndir – GOM Media Player İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler