Bedava Oyun Hızlandırma Programı – Game Booster İndir

IObit tarafından geliştirilen Game Booster programı, bilgisayarınızın bütün gücünü oyun için harcamasını sağlar. Arka planda çalışan programları ve Windows servislerini kapatan Game Booster, böylece daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor.


IObit Game Booster

Game Booster, daha önce yalnızca teknik açıdan meraklı olan kişilerin kullanabileceği performans artıran oyun hızlandırma programıydı. Ancak artık tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından tek tıklama ile çalıştırılan bir programdır. Arka plan işlemlerini geçici olarak kapatarak, RAM’i temizleyerek ve işlemcinin performansını artırarak çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

IOBit tarafından geliştirilen Game Booster programı, özellikle düşük donanımlı bilgisayarlarda oyunu daha verimli oynamak için bilgisayarı hızlandırmaya ve bilgisayarın bütün performansını oyun için harcamasını sağlamaya yarar.

IObit Game Booster programının kullanımı kolaydır. Oyunlarınızı en yüksek performansta çalıştırarak daha fazla CPU ve RAM sağlar. Game Booster, arka planda çalışan programları ve gereksiz Windows servislerini geçici olarak kapatarak çakışmaları ve uyumsuzlukları önler.

Dikkat: Bu program isim değiştirmiş ve yeni ismi Razer Game Booster olmuştur. Aşağıdaki linkten daha gelişmiş ve güncel olan Razer Game Booster programını indirmenizi tavsiye ederiz.

Bkz: Razer Game Booster İndir

Game Booster

Game Booster Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   4.4 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   3.4.0
İşletim Sistemi  Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Oyun Hızlandırma Programı – Game Booster İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler