Bedava Veri Kurtarma Programı – Disk Drill İndir

Windows bilgisayarınız için Disk Drill programı ile kaybolan verilerinizi kolayca kurtarabilirsiniz. Silinen verileri kurtarmak için ücretsiz olarak sunulan bu program 2GB veri kurtarmanıza izin veriyor. Sadece bilgisayardan değil aynı zamanda bilgisayarınıza takacağınız depolama cihazlarınızdan da veri kurtarma işini yapabiliyorsunuz.


Bilgisayar Sürücülerini Bulun ve Yükleyin

Disk Drill programı ücretsiz olarak Windows bilgisayarınızda veri kurtarmanızı sağlamaktadır. Sadece bilgisayarınızdaki silinen verileri değil aynı zamanda bilgisayara bağlayacağınız herhangi bir aygıtı da tarayarak verilerini kurtarabilir. Bilgisayardan ve depolama aygıtlarınızdan verileri güvenli ve hızlı bir şekilde kurtarmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Disk Drill programı NTFS, FAT32, EXT, HFS+ ve diğer dosya sistemlerini destekler ve çoklu dosya kurtarma özelliğine sahiptir. Bilgisayarınızın harddiskinizdeki, harici sürücünüzdeki, hafıza kartınızdaki ve USB sürücünüzdeki verileri hemen kurtarmanızı sağlar.

Disk Drill programının ücretsiz sürümü ile 2GB veri kurtarma hakkınız bulunuyor. Daha fazlası için Pro sürümü satın almanız gerekir.

Bu program yanlışlıkla Geri Dönüşüm Kutusu’na gönderilern veriler, virüs saldırısı, güç problemi, bölüm hasarı, hatalı önyükleme ve diğer sorunlar nedeniyle kaybolan verileri kurtarır. Hızlı tarama özelliği ile kısa süre önce silinen verilerinizi anında geri getirebiliyorsunuz.

Disk Drill

DriverPack Solution Online Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:  15,7 MB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava Veri Kurtarma Programı – Disk Drill İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler