Bilgisayar Hızlandırma ve Temizleme Programı – Advanced SystemCare Free İndir

Advanced SystemCare Free ile bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Bilgisayarınızı yavaşlatan bütün sorunları tespit edin ve bu sorunları ortadan kaldırın. Bilgisayarınızın sistem temizliğini de yaparak bilgisayarınızı ilk günkü durumuna getirin.


Bilgisayarınız JET Gibi Olsun

Advanced SystemCare Free ile bilgisayarınızı ilk günkü gibi hızlı yapabilirsiniz. Zamanla bilgisayarda biriken dosyalar, yüklenen programlar, Windows tarafından oluşturulan dosyalar ve hatalı kayıtlar nedeniyle bilgisayar yavaşlar. Sadece disk alanını boşalmak çözüm olmaz. Aynı zamanda sistem temizliği yapmak, kayıt defterini düzenlemek, gereksiz uygulamaları kaldırmak ve diğer bilgisayar sorunlarını gidermek gerekir. Advanced SystemCare Free programı bütün bunları yaparak bilgisayarınızı hızlandırır.

Sponsorlu Bağlantılar

En can sıkıcı durumlardan birisi de bilgisayarın yavaş açılmasıdır. Advanced SystemCare Free programını başlangıçta bilgisayar açılışını %200 oranında hızlandırır.

Daha hızlı internet deneyimi sağlamak için sörf hızını yavaşlatan zararlı araç çubuklarını ve eklentileri algılar. Tarayıcıların ayarlarını optimize eder, çerezleri ve gereksiz dosyaları kaldırır ve internet hız sorunlarını tespit eder. Bu sayede internet hızınızı %300 oranında artırır.

advanced-systemcare

Windows 10 için de tam destek veren program, aynı zamanda online faaliyetler, banka hesapları, e-posta ve diğer sosyal hesapların güvenliğini de sağlar. Advanced SystemCare programı spyware, adware ve diğer kötü niyetli yazılımları kaldırır.

Advanced SystemCare Free Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  44 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem Win10/Win8/Win7/Vista/XP

NOT: Program kurulum esnasında ekstra araçlar kurmayı teklif eder. Ayrıca bazı antivirüs programları uyarı verebilir. Bu durumda antivirüs programını devre dışı bırakarak kurulum yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayar Hızlandırma ve Temizleme Programı – Advanced SystemCare Free İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler