Bilgisayar Hızlandırma ve Temizleme Programı – Avast Cleanup İndir Yükle

Avast Cleanup sayesinde bilgisayarınızdan en iyi performansı alabilirsiniz. PC hızlandırma konusunda oldukça etkili bir program olan Avast Cleanup, kayıt defteri temizliği yapar, gereksiz dosyaları temizler ve bilgisayarınızı yavaşlatan program ve uygulamaları size göstererek kaldırmanızı sağlar.


PC Hızlandırmanın Kolay Yolu

Avast Cleanup isimli program ile bilgisayarınızı ilk günkü haline dönüştürmeniz mümkün. Avast Cleanup programı ile bilgisayarınızı temizleyebilir ve hızlandırabilirsiniz. Çok gelişmiş araçlara sahip olan Avast Cleanup programı yavaşlayan bilgisayarınızı hızlandıracak. Bilgisayarınızda olan fakat farkına varmadığınız gereksiz dosyalardan bu program temizler ve bilgisayarınızı hızlandırır.

Ayrıca bkz: Tarayıcı Temizleme Programı – Avast Browser Cleanup

Sponsorlu Bağlantılar

Avast Cleanup ile bilgisayarınızı sürekli temiz tutarak bilgisayarınızın hızlı çalışmasını sağlarsınız. Gereksiz dosyaları kaldırarak disk alanından da tasarruf edersiniz. Bilgisayarınızı yavaşlatan gereksiz uygulama ve programları tespit edebilir ve kaldırabilirsiniz.

Avast Cleanup ile kayıt defterinize ince ayar yaparak bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Nelerin temizleneceğini kendiniz seçebiliyorsunuz. Bilgisayarın başlangıçta hangi programları çalıştıracağını da kendiniz seçebiliyorsunuz. Ve otomatik olarak her gün bir tarama programlayabiliyorsunuz.

UYARI

Avast Cleanup‘ı kullanmak için aşağıdaki Avast güvenlik programlarından birisinin bilgisayarınızda yüklü olması gerekir.

  • Avast Premier
  • Avast Internet Security
  • Avast Pro Antivirus
  • Avast Free Antivirus

Avast Cleanup

Avast Cleanup Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista veya XP SP3
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayar Hızlandırma ve Temizleme Programı – Avast Cleanup İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler