Bilgisayar Özellikleri Öğrenme Programı – CPU-Z İndir

CPU-Z, sisteminizin ana aygıtları hakkında bilgi toplayan ücretsiz bir yazılımdır. İşlemci, ana kart, yonga seti, bellek ve diğer donanımlar hakkında detaylı bilgiler verir. Bilgisayarınızda hangi donanımların olduğunu merak ediyorsanız bu programı kullanın.


Bilgisayarınızda Neler Var Öğrenin

CPU-Z, bilgisayarınızın çeşitli donanımları ilgili her türlü ayrıntılı veriyi basit ve öz bir biçimde incelemenize olanak tanır. Bu programla, gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızda hangi donanımların olduğun hızlı şekilde görebilir ve istediğiniz zaman TXT veya HTML formatlarında kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

CPU-Z programı sekmeli arabirimi ile bütün bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlar Program arayüzünde CPU, Önbellek, Anakart, Bellek, SPD ve Grafikler (CPU, Caches, Mainboard, Memory, SPD, Graphics) gibi sekmeler sayesinde verilere kolayca erişirsiniz.

Bu program aynı zamanda BIOS’u ve Sürücü Güncellemelerini sizin için kontrol etme seçeneklerini de sunar.

CPU-Z, deneyimi olan herkese faydalı bilgi sağlayan yalın ve verimli bir programdır. Ücretsiz bir yardımcı programdır ve hızlı bir şekilde çalışır, verileri derleyebilir ve tereddüt etmeden veya gecikmeden güncelleştirebilirsiniz.

cpu-z

CPU-Z Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   2.4 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   1.78
İşletim Sistemi  Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayar Özellikleri Öğrenme Programı – CPU-Z İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler