Bilgisayar Test Programı – IntelBurnTest İndir

IntelBurnTest, kıyaslama yazılımı olarak çalışan ve Windows için sunulan ücretsiz bir uygulamadır. PC sisteminin kararlılığını nispeten kısa bir sürede test etmesine yardımcı olan araçtır. Program en stresli ve hızlı testler için Intel’in kendi CPU stres testi ikili dosyalarını kullanıyor.


Bilgisayarınız Kararlı Mı Test Edin

IntelBurnTest programı çok güçlü kıyaslama yapan bir yardımcı programdır. Bilgisayarınızı tam potansiyeli hakkında fikir edinmesini sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

IntelBurnTest bilgisayar performansınızı test etmenizi sağlayan uygulamalardan biridir. Donanımınızın soğutma gücünden emin değilseniz öncelikle bazı sıcaklık okuma uygulamaları ile kontrol etmenizi ve ardından bir test yapmanızı öneririz.

IntelBurnTest, CPU’ları onaylanmadan önce Intel tarafından kullanılan teknolojiyi laboratuar testlerinde paketliyor. Bu sistemlerin sağladığı yüksek doğruluk nedeniyle uygulamanın x64 sistemlerinde çalıştırılması önerilir.

Özetlemek gerekirse, IntelBurnTest sonuçları gerçek zamanlı olarak görüntüler ve testin sonunda  bir özet mesaj görüntüler. Hız da ölçme sırasında kaydedilir ve GFlops olarak gösterilir. Bu programı kullanmak, gerçekten kararlı bir PC’ye sahip olup olmadığınıza ilişkin soruyu cevaplayacaktır.

IntelBurnTest’i kullanmanın faydaları

  •  Linpack kullanımını basitleştirir.
  •  Sonuçların ekrana gerçek zamanlı çıkışı.
  •  Kullanılacak  testi seçme işlemini basitleştirir.
  •  Sezgisel arayüz.
  •  Gerçek zamanlı hata kontrolü.
  •  Sistem durumu bildirimi.

IntelBurnTest

IntelBurnTest Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1.7 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.54
İşletim Sistemi   Win 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayar Test Programı – IntelBurnTest İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler