Bilgisayarlar Arası Veri Yedekleme ve Transfer Programı – PCtransfer İndir

PCtransfer programı Windows XP / Vista / 7/8/10 işletim sistemleri için en iyi veri yedekleme ve veri transferi yapma programlarından birisidir. Bilgisayarınızı değiştirirken yada işletim sisteminizi yükseltirken bilgisayarınızdaki bütün dosyaları güvenli bir şekilde yedekler ve transfer edebilirsiniz.


Windows PC’ler İçin Dosya Transferi Yapma

PCtransfer programı özellikle Windows XP’den diğer Windows sürümlerine geçmek isteyenler için dosya yedekleme ve transfer etme programıdır. Sadece XP’den değil bütün Windows işletim sistemli bilgisayarlardan güvenli bir şekilde verilerinizi yeni işletim sistemine transfer edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın sistemini yükseltirken ya da sadece yeni bir bilgisayar alırken en can sıkıcı şey olan eksik veri alma işidir. Ancak PCtransfer programı sayesinde kolay ve güvenli bir şekilde yeni Windows sistemine Outlook belgeleri, dosyaları, tarayıcı yer imlerinizi, fotoğraf, Skype sohbet kaydı ve e-postaları aktarabilirsiniz.

PCtransfer programı üçüncü taraf programlar ve ayarları seçerek hızlı bir şekilde yedekler. Ve tek bir tıklama ile tüm programları ve verileri hızlı bir şekilde eskisi gibi yeni sistem aktarır.

pctransfer

PCtransfer Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  4,6 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem Windows XP / Vista / 7/8/10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayarlar Arası Veri Yedekleme ve Transfer Programı – PCtransfer İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler