BlackBerry İçin Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Uygulaması – LINE İndir Yükle Ücretsiz

BlackBerry akıllı telefonlarınızda LINE uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve sevdikleriniz ile sınırsız bir şekilde mesajlaşın. BlackBerry için mesajlaşma ve görüntülü arama uygulaması olan LINE ile mesajlaşma, sesli arama, görüntülü arama, fotoğraf gönderme ve konum paylaşma özellikleri tamamen ücretsiz.


BlackBerry İçin Line Uygulaması

BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları için en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan LINE uygulaması ile ücretsiz mesajlaşabiliyor ve ücretsiz olarak qsesli ve görüntülü aramalar yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece BlackBerry kullanıcıları arasında değil aynı zamanda diğer mobil cihaz kullanıcılarını da sesli arayabilir, video araması yapabilir ve sınırsız bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. 200 kişiye kadar gruplar oluşturabilir ve grup mesajlaşması yapabilirsiniz.

BlackBerry akıllı telefonlarınızda Line uygulaması ile sesli mesajlar ve video mesajları da paylaşabiliyorsunuz. Aynı şekilde fotoğrafları da paylaşabiliyorsunuz. Kendinizi en iyi bir şekilde ifade etmek için binlerce sticker ve ifade ücretsiz olarak sunuluyor. Line ile dünyaca ünlü kişilerin komik ve eğlenceli ifadelerini de bulabilirsiniz.

Line zaman tüneli özelliği ile metin, fotoğraf, video, etiket ve hatta konum bilginizle birlikte sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızın ne yaptıklarından her zaman haberdar olacaksınız.

LINE Out özelliği sayesinde düşük fiyatlar ile uluslararası bir şekilde sabit hatları ve cep telefonlarını arayabilirsiniz.

LINE uygulamasının aynı zamanda Android, iPhone ve iPad, Windows Phone ve Windows 10 Mobile, Nokia Asha, Windows, Windows 8, Windows 10 ve Mac uygulamaları da bulunuyor.

BlackBerry LINE

BlackBerry İçin LINE Özellikleri

  • Sınırsız bir şekilde ücretsiz mesajlaşma
  • 200 kişiye kadar grup sohbeti yapma
  • Bedava sesli ve görüntülü bir şekilde konuşma
  • 10.000’den fazla sticker ve ifade
  • Ünlülerin stickerları
  • Fotoğraflar, videolar, sesli mesajlar, konum ve iletişim bilgilerini paylaşma
  • Ünlülerin ve markaların resmi hesaplarını arkadaş olarak ekleme ve haberdar olma
  • Timeline’ı kullanarak metin, fotoğraf, video ve sticker paylaşma
  • Keep depolama alanında ücretsiz favori mesajlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklama

Line Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: BlackBerry
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “BlackBerry İçin Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Uygulaması – LINE İndir Yükle Ücretsiz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir