Otobüs Simülasyonu Oyunu – Bus Driver Demo İndir

Otobüs sürme oyunu olan Bus Driver oyununda taşıdığınız yolcuları zamanında gitmek istedikleri yere götürmektir. Farklı otobüsler ve farklı meslekleri seçerek şehirde otobüs sürüyorsunuz.


Otobüs Sürme Oyunu

Bus Driver oyununda göreviniz yolcu taşımaktır. Gerçekçi bir şekilde tasarlanan şehirde yolcuları alıyorsunuz ve vaktinde gitmesi gereken yerlere ulaştırıyorsunuz. Bunu yaparken ise trafik kurallarına uymak zorundasınız. Aynı zamanda belirli bir rotada ve yolcuları rahatsız etmeden taşımaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bus Driver oyununda 12 farklı otobüs modeli bulunuyor ve bunlar arasında iki katlı otobüs ile okul otobüsleri de yer alıyor. Bir çok farklı ilçede farklı hava koşullarında yolcu taşıyacaksınız. Otuz farklı güzergahı günün farklı saatlerinde kullanmanız gerekecek.

Otobüs sürerken kendinize bir meslek seçip ona göre otobüsünüzü seçebilirsiniz. Örneğin gezi otobüsü şoförlüğü, okul otobüsü şoförlüğü, suçlu otobüsü şoförlüğü gibi.

Oyunun grafikleri oldukça başarılı ve oyunun gerçekçiliği çok iyi. Araba sürme simülasyon oyunlarını seviyorsanız Bus Driver oyununu da deneyebilirsiniz.

Bus Driver

Bus Driver Oyun Detayları

Lisans: Demo
Boyut: 62 MB
Dil: İngilizce
Sürüm: 1.5
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Otobüs Simülasyonu Oyunu – Bus Driver Demo İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler