Tek Kişilik (Single Player) FPS ve Aksiyon Oyunu – Call Of Duty 2 Demo İndir

Call Of Duty serisinin ikinci oyununa ait bu demoyu indirin ve 2. Dünya Savaşını yeni,den oynayın. Call of Duty 2: Singleplayer yani tek kişilik oynanabilen bu oyun, gerçekçi efektleri ve sesleri ile oyun meraklılarını büyülüyor.


2. Dünya Savaşına Hazır Olun

Call of Duty 2 oyunu için hazırlanan resmi tek kişilik demo sürümünü hemen indirin. Call of Duty 2 oyunculara üstesinden gelinemez dereceleriyle dört ayrı asker hikayesi yaşatma olanağı sunuyor. Bu oyun dört topçu silahını imha etmekle görevli olduğunuz Mısır El Daba’da bulunan bir görevi içermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

2. Dünya Savaşı çatışmalarında savaşan sıradan askerlerin gözünden sinematik bir şekilde oynana bu oyun harika bir deneyim sunuyor. Call Of Duty 2 Demo versiyon Single-Player happy wheels demo (Tek Kişilik) olarak oynayabiliyorsunuz.

Oyunda ilk önce bir arabada başlıyorsunuz. Araba savaş bölgesine geldiği zaman önünüzdeki araba patlatılıyor, siz ve arkadaşlarınız arabadan inip savaşa başlıyorsunuz.

Oyunun sonuna doğru bir telsiz ile uçaklara haber vererek düşman gemilerini patlatıyorsunuz. Ve oyunun sonunda bir savaşçı ile bir konuşma yapıyorsunuz. Oyunun demo sürümü maalesef sadece bu kadar.

Call Of Duty 2 Detaylar

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 655 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tek Kişilik (Single Player) FPS ve Aksiyon Oyunu – Call Of Duty 2 Demo İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler