CD, DVD ve ISO Yazma Programı – ImgBurn İndir

ImgBurn programı ücretsiz sunulan bir CD ve DVD yazma programıdır. Aynı zamanda imaj dosyaları da yazabiliyorsunuz. CD / DVD / HD DVD / Blu-ray yazabilirsiniz. Yine ISO dosyaları da oluşturup yazabiliyorsunuz.


Disk Yazma Programı

ImgBurn programı ücretsiz olarak sunulan ve her bilgisayarda olması gereken CD / DVD / HD DVD / Blu-ray yazma programıdır. Özellikle NERO programına alternatif bir program arıyorsanız ImgBurn programını indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Ses CD’si olarak AAC, APE, FLAC, M4A, MP3, MP4, MPC, OGG, PCM, WAV, WMA ve WV dahil DirectShow / ACM ile desteklenen tüm dosyaları yazabilirsiniz. Yine aynı şekilde DVD Video diskleri, HD DVD Video diskleri ve Blu-ray Video diskleri yazdırmak da çok kolay.

ImgBurn programı bütün Microsoft Windows işletim sistemlerini destekler. Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows NT4, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 (tüm 64 bit Sürümleri de dahil) desteklenmektedir.

Özellikle DVD Video diskleri yazarken diğer araçlarda bulunmayan birçok gelişmiş özelliği size sunuyor. Otomatik yazma hızı yada el ile ayarlanabilir yazma hızlarında disklerinizi yazabilirsiniz.

ISO dosyaları da yazabiliyorsunuz. BIN, DI, DVD, GI, IMG, MDS, PDI, NRG, ISO imaj düsya türlerini desteklemektedir.

ImgBurn

ImgBurn Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3.8 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.5.8.0
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “CD, DVD ve ISO Yazma Programı – ImgBurn İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler