Chorme İçin Instagram Hikayeler Eklentisi – Chrome IG Story İndir

Chrome IG Story isimli Google Chrome eklentisi sayesinde bilgisayarınızda da Instagram hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Eklentiyi indirip kurduktan sonra arkadaşlarınızın hikayelerini görüntüleyebiliyor ve dilediğiniz hikayeyi bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Chrome için Chrome IG Story eklentisini ücretsiz indirin.


Google Chrome’da Instagram Hikayeleri Görüntüleyin

Instagram tarafından yeni hayata geçirilen hikayeler özelliği sadece mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Ancak Instagram Hikayeleri  yani Stories özelliğini Google Chrome web tarayıcınızda da görüntüleyebilmeniz mümkün. Bunun için Chrome IG Story isimli eklentiyi indirmeniz gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome için ücretsiz yayınlanan ve resmi olmayan bu Chrome IG Story eklentisini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eklentiyi yükledikten sonra istediğiniz kullanıcın hikayelerini görüntüleyebileceksiniz.

Chrome IG Story eklentisini yüklediğinizde hesabınızda arkadaşlarınızın paylaştığı hikayeler görünmeye başlıyor. Dilediğiniz kullanıcının üzerine tıkladığınızda galeri şeklinde hikayedeki fotoğrafları görüntülüyorsunuz. Klavyenin ok tuşları ile fotoğraflar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. İsterseniz hikayeyi sağ tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Chrome IG Story

 

Chrome IG Story Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 156 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Google Chrome
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chorme İçin Instagram Hikayeler Eklentisi – Chrome IG Story İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler