Chrome Alternatifi Sosyal İnternet Tarayıcısı – Baidu Browser İndir Yükle

Alternatif tarayıcı arayanlar için Baidu Browser en iyilerinden birisi. Chrome alt yapısını kullandığı için Chrome deneyimi ile beraber Baidu Browser özelliklerine sahip olacaksınız. Hızlı, çeşitli kısayolları, tema desteği, video indirme özelliği ve Facebook entegrasyonu ssayesinde çok kullanışlı bir internet tarayıcı.


Facebook Entegreli Alternatif Tarayıcı

Baidu Browser tarayıcısı Google Chrome motoru üzerine kurulu alternatif bir web tarayıcısıdır. Baidu Browser çekici tasarımı, değiştirilebilir temaları, Facebook ile iyi entegrasyon edilişi ve videoları indirmek için bir özellik sunuyor olması nedeniyle diğer tarayıcılardan farklılaşıyor. Bu yüzden bu tarayıcıya sosyal tarayıcı demek doğru olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Baidu Browser tıpkı Chrome gibi ama daha fonksiyonel bir tarayıcı. Baidu Browser size sosyal hesaplarınızı gerçek zamanlı görme imkanız sunar. Ayrıca sayfaları büyütme ve küçültme imkanı sunan bir zoom fonksiyonu içerir. Facebook widget özelliği sayesinde de bildirimlerinizi görme imkanı tanır

Baidu Browser ile bulunduğunuz sekmeden ayrılmadan sekme açma, ileri geri fare hareketlerini kullanarak çeşitli işlevlere sahip olmak gibi özellikler de sunar.

Baidu Browser size aynı zamanda bir video indirici de sunuyor. Videoları indirmek için yada mp3 olarak indirmek için tek bir buton sunuyor. Yine ekran görüntüsü yakalamak için de bir çok fonksiyon sunuyor.

Dilediğiniz cihaz üzerinden Google hesabınızla giriş yaparak yer imleri, tarayıcı geçmişi, eklentiler, temalar ve tüm ayarları sorunsuz bir şekilde aktarılsın.

Baidu Browser

Baidu Browser Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 46 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 43
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/Win10/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome Alternatifi Sosyal İnternet Tarayıcısı – Baidu Browser İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler