Chrome Benzeri Popüler Tarayıcı İndir – UC Browser İndir Yükle

Mobil platformun popüler tarayıcısı UC Browser, şimdi de Windows bilgisayarlarda boy gösterecek. UC Browser tarayıcısı yüksek kaliteli temaları, WIFI paylaşımı ve tarayıcının mobil sürümleri ile senkronize oluşu büyük avantajları. Chrome ile benzer yönleri çok.


Popüler Tarayıcı UC Browser Windows’da

UC Browser mobil cihazlarda çok popüler oldu ve artık Windows masaüstü için de kullanılabilir durumda. Google Chrome’a ​​çok benzer, ancak bazı ek özelliklere sahiptir ve daha kişiselleştirilebilir bir tarayıcıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım açısından ve tasarım açısından Google Chrome’a çok benzeyen tarayıcıyı kullanmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Aynı zamanda Chrome altyapısını kullandığı için Chrome uzantılarını da desteklenmektedir ve Chrome Web Store’dan doğrudan indirilebilir.

UC Browser ile mobil ve diğer cihazlarla bağlantı paylaşabilir. Tarayıcı ayrıca AdBlock ile gelen listeleri kullanarak, çevrimiçi reklamları engellemenize imkan sunar. Bu özellik varsayılan olarak etkin değildir, yani sizin etkinleştirmeniz gerekir. Eğer beğenmezseniz, bunu değiştirebilirsiniz.

Hızlı ve kolay tema değiştirebilirsiniz. Bu nedenle yani tema değiştirmek için bir düğme vardır. Ayrıca tarayıcınız için arka plan görüntüleri de seçebiliyorsunuz. İlk açılışta ise en sevdiğiniz web sitelerini ana ekranda kişiselleştirebilirsiniz.

UC Browser

UC Browser Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 50 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Win10/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome Benzeri Popüler Tarayıcı İndir – UC Browser İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler