Chrome İçin Hotspot Shield Eklentisi İndir – Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy – Yasaklı Sitelere Giriş

Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanından erişime engellenen yasaklı sitelere girmek artık çok kolay. Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy isimli Chrome eklentisi sayesinde tek tıkla reklamsız bir şekilde bütün yasaklı sitelere girebileceksiniz.


Chrome İçin Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy Eklentisi

Yasaklı sitelere giriş için kullanılan en popüler VPN programı olan Hotspot Shield programının Google Chrome için eklentisi de yayımlandı. Güvenli bir şekilde yasaklı sitelere girmenizi sağlayan Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy isimli bu eklentiyi ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle ülkemizde sürekli olarak Twitter, Facebook ve Youtube gibi popüler sosyal sitelerin kapatılması ve hergün erişime engellenen yeni sitelerin olması nedeniyle bu tür Proxy programları kullanmak zorunlu bir hal alıyor. Bu alanda en iyilerinden birisi olan Hotspot Shield programının Google Chrome tarayıcısına özel eklentisi de indirilmeye sunuldu.

Tek tık ile aktif edilen ve pasif edilebilen en güvenilir VPN ve Proxy hizmeti olan Hotspot Shield’i Chrome tarayıcınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Reklamsız olarak kullanabileceğiniz eklenti ile dünyanın dört bir yanından erişime engelenen bütün web sitelerine tek tık ile girebileceksiniz. Üstelik eklenti kimliğinizi de gizli tutuyor.

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,6 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Google Chrome
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome İçin Hotspot Shield Eklentisi İndir – Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy – Yasaklı Sitelere Giriş”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler