Chrome İçin İnternet Hız Testi Yapma Eklentisi – Speedtest by Ookla İndir

Google Chrome tarayıcınız ile internet hızınızı test etmek istiyorsanız Speedtest by Ookla eklentisini indirin. Speedtest by Ookla eklentisi ile direk tarayıcınız üzerinden indirme ve yükleme hızlarınızı test edebilirsiniz. Aynı zamanda ziyaret ettiğiniz web sitelerinin de hızlarını ölçebilirsiniz.


Google Chrome Üzerinden Hız Testi Yapın

Speedtest by Ookla isimli Google Chrome eklentisi sayesinde internet hızınızı direk tarayıcınız üzerinden test edebileceksiniz. İnternet performansınızı kesintisiz ve hızlı bir şekilde test etmek için Speedtest by Ookla eklentisini indirin araç çubuğunuzdan doğrudan hız testi yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet hızınızın ne kadar olduğunu öğrenmek için Speedtest eklentisini indirin ve direk Google Chrome araç çubuğunuzdan test yapın. Ziyaret ettiğiniz sayfaların web hızıyla ne kadar hızlı yüklendiğini ölçün.

Speedtest by Ookla eklentisi ile ping alın, saniyeler içinde indirme hızı ve yükleme hızını öğrenin. Direk Google Chrome üzerinden ziyaret ettiğini internet sitelerinin açılma hızlarını da ölçün. Ayrıca eklentinin HTML5 desteği de bulunuyor.

Eklenti siz diğer işlerinizi yaparken arka planda test etmeye devam eder. Ayrıca diğer testleriniz ile son yaptığınız testleri de karşılaştırabiliyorsunuz.

Speedtest by Ookla

Speedtest by Ookla Eklentisi Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   4.5 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  iOS 9.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome İçin İnternet Hız Testi Yapma Eklentisi – Speedtest by Ookla İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler