Chrome İçin Not Alma Eklentisi – Google Keep Chrome Uzantısı İndir

Google Chrome tarayıcınız üzerinden notlar almak, resimler kaydetmek ve web sayfalarını kaydetmek için Google Keep Chrome Uzantısını kullanabilirsiniz. Kaydettiğiniz bütün notları, resimleri ve diğer içerikleri Android, iOS ve diğer cihazlarınız üzerinden senkronize bir şekilde görebilirsiniz.


Bütün Notlarını Chrome Üzerinden Alın

Google Keep Chrome Uzantısı sayesinde Google Chrome tarayıcınız üzerinden istediğiniz gibi notlar alabilir ve hatırlatmalar ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz web sayfasını, resmi, yazıları veya aklınıza gelen herhangi bir şeyi tek tıklama ile Google Keep’e kaydedin.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Keep Chrome Uzantısı ile kaydettiğiniz notlara, web sayfalarına, hatırlatmalara veya sözlere diğer cihazlarınızdan da erişin. Google Keep’e kaydettiğiniz bütün içerikleri web, Android, iOS ve Wear dahil bütün cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Anında senkronize olacak.

Google Keep uygulamasına Chrome üzerinden notlarınızı eklerken internet bağlantıları da ekleyebilir, notlarınız için başlık verebilir, etiket ekleyebilir veya vzgeçmeniz anında notunu anında silebilirsiniz. WEb sayfalarında gördüğünüz resimlerin üzerine mause ie sağ tıklayarak Keep’e kaydet diyebilirsiniz.

Google Keep Chrome Uzantısı Özellikleri

  •  Sayfa bağlantısı, metin ve resim kaydetme
  •  Kayıtlı içerikle ilgili notlar alma
  •  Notlarınıza etiketler ekleme
  •  Google Keep’e otomatik kayıt

Google Keep Chrome Uzantısı

Google Keep Chrome Uzantısı Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   2,3 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Google Chrome
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome İçin Not Alma Eklentisi – Google Keep Chrome Uzantısı İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler