Chrome İçin Parola Hatırlatma Eklentisi – LastPass: Free Password Manager İndir

Google Chrome için LastPass: Free Password Manager eklentisi ödüllü bir şifre yöneticisidir. LastPass programı şifrelerinizi kaydeder ve bütün bilgisayar ve mobil cihazlardan güvenli bir şekilde şifrelerinize erişmenizi sağlar. Chrome’da LastPass eklentisi ile parola oluşturabilir, güvenli notlar ekleyebilir, bütün şifreleri kaydedebilir ve hatırlayabilirsiniz.


Tek Şifreyle Bütün Şifreler Güvende

Google Chrome için en iyi parola yöneticilerinden birisi de LastPass: Free Password Manager uygulamasıdır. Chrome eklentisi olarak LastPass: Free Password Manager’i indirin, yeni bir üyelik oluşturun ve tek bir şifre ile bütün şifrelerinizi güvence altına alın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün hesaplarınız için ayrı ayrı şifreleri akılda tutmak çok zor olduğu için ve bütün hesaplar için tek bir şifre kullanmak da güvensiz olduğu için LastPass: Free Password Manager eklentisini tarayıcınıza indirin. Chrome için LastPass eklentisi ile her hesabınıza ayrı bir parola belirleyin ve bu parolaları LastPass size hatırlatsın.

Chrome için LastPass: Free Password Manager eklentisini gittiğiniz her cihaz tarayıcınıza yükleyin ve oturum açın ve bütün şifreler karşınızda olsun. LastPass eklentisi masa üstünden diz üstü bilgisayarınıza, bilgisayarınızdan akıllı telefonunuza, tabletinizden internet sitesine anlık olarak bütün şifrelerinizi senkronize eder ve parola hatırlama derdinden kurtulursunuz.

chrome LastPass Free Password Manager

Google Chrome tarayıcınızda hesaplarınızda oturum açmak istediğiniz zaman LastPass: Free Password Manager kullanıcı ve şifreleri otomatik olarak doldurur. Alışveriş profilleri oluşturmanızı sağlayarak kredi kartı bilgilerinizi otomatik doldurmanızı sağlar. Güvenli notlar oluşturarak hatırlamak istediğiniz şeyleri size hatırlatır.

LastPass hesabınızda kasa içerisinde bütün parola ve notları arayabilirisiniz. Ayrıca bütün şifrelerinizi de kategorilere ayırabilirsiniz.

LastPass: Free Password Manager ile zayıf parolaların yerine güçlü parolalar oluşturabilir ve otomatik parola değiştirme özelliği ile zayıf şifrelerinizi otomatik olarak değiştirin.

LastPass PBKDF2 şifreleme anahtarlarının yanında zenginleştirilmiş karıştırma ile uygulanmış askeri seviyede 256bit AES şifreleme kullanır.

Aynı zamanda Android, iOS, Windows Phone cihazların yanı sıra Internet Explorer, Firefox, Safari ve Opera tarayıcılar için de LastPass indirin.

chrome LastPass Free Password Manager 1

Chrome İçin LastPass Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   5,3 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Google Chrome 18 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome İçin Parola Hatırlatma Eklentisi – LastPass: Free Password Manager İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler