Chrome İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Eklentisi – Betternet Unlimited Free VPN Proxy İndir

Betternet Unlimited Free VPN Proxy eklentisi ile Chrome tarayıcınızda tüm yasaklı sitelere erişebileceksiniz. Piyasadaki en hızlı VPN eklentilerinden birisi olan Betternet eklentisi, tamamen ücretsiz, reklamsız ve kayıt gerektirmez. Anonim söf yapmanızı sağlar ve güvenliğinizi korur.


Google Chrome İçin Betternet Eklentisi

Chrome için Betternet sınırsız VPN hizmeti sunarak tüm engellenen web sitelerine güvenli bir şekilde erişim sağlamanıza olanak tanır. Bütün sınırlama ve sansürleri kaldırmak için Betternet Unlimited Free VPN Proxy eklentisini kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Betternet eklentisi diğer VPN eklentilerineden farklı olarak hiçbir kısıtlama yapmaz ve tamamen ücretsiz sunulur. Ayrıca reklamsız olan Betternet eklentisi VPN eklentileri arasında en hızlısı diyebiliriz. Betternet eklentisini kullanmak için kayıt olmanıza da gerek yok. Gizliğinizi ve kimliğinizi korur.

Betternet eklentisini Chrome tarayıcınızda kullanmak için tek yapmanız gereken şey aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere eklentiyi yükleyim “Connect” butonuna tıklamaktır. Dilerseniz ülke kısmında konumu da değiştirebilirsiniz. Eklentiyi devre dışı bırakmak için ise “Disconnect” butonuna tıklamanız yeterli. Yasaklı sitelere giriş hiç bu kadar kolay olmamıştı.

babalar-ve-cocuklar003

Betternet Unlimited Free VPN Proxy Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  117 KB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Google Chrome
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Eklentisi – Betternet Unlimited Free VPN Proxy İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler