Çoklu Önyükleme USB Oluşturma Program – YUMI İndir

YUMI birden fazla işletim sistemi kurmak, virüsten koruma yazılımı, tanılama araçları, disk klonlama ve daha fazlasını içeren çoklu önyüklenebilir USB flash sürücü oluşturmanızı sağlar.


YUMI (Universal Multiboot Installer)

Universal Multiboot Installer yada kısaca YUMI, birden çok işletim sistemi, antivirüs programları, disk klonlama, tanılama araçları ve daha fazlasını içeren bir çoklu önyükleme programıdır. Önyüklenebilir USB Flash Sürücüsü oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi programlardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

YUMI, doğrudan USB’den ISO dosyalarını önyüklemek için grub kullanan MultiBootISO’ların aksine, YUMI, USB aygıtında saklanan çıkarılan dağıtımları başlatmak için syslinux kullanır ve gerekiyorsa, USB’den Birden Çok ISO dosyasını önyüklemek için grub kullanmaya geri döner.

Tüm dosyalar Çoklu Önyükleme klasöründe saklanır; bu da, diğer depolama amaçları için hala kullanılabilen güzel düzenlenmiş bir Taşınabilir Çoklu Önemlü USB Sürücüsü elde etmenizi sağlar.

YUMI

YUMI aslen USB’den çeşitli “CANLI Linux” İşletim Sistemleri ve araçlarını saklamak ve çalıştırmak için tasarlandı. USB’den bir Sabit Sürücüye Linux kurmak için de kullanabilirsiniz. Ancak tüm sürümlerde çalışmıyor.

YUMI Kullanım Videosu

YUMI Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1.7 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.0.4.0
İşletim Sistemi   Win 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Çoklu Önyükleme USB Oluşturma Program – YUMI İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler