Disk Kopyalama ve Silme Programı – Universal Disk Cloner İndir

Universal Disk Cloner programı kurulum gerektirmeyen ve ücretsiz olarak sunulan bir disk klonlama programıdır. Oldukça verimli bir yazılım olan bu araç sayesinde diskleri veya görüntüleri kopyalayabilir veya silebilirsiniz.


Hızlı ve Basit Disk Klonlama

Universal Disk Cloner en basit disk klonlama, görüntüleme ve silme aracıdır. Windows XP ve üzeri (32 veya 64 bit) bilgisayarlarda çalışır. Program ücretsiz ve taşınabilirdir. Bu yüzden kurulum gerektirmez. Bu araçla eski diskinizi yeni bir diske tam olarak kopyalayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Universal Disk Cloner programı ile diskten diske, diskten dosyaya, diske dosya kopyalayabilir veya tüm diski sıfırlayabilir veya rasgele verileri silebilirsiniz. Program aynı zamanda kaydedilmiş resim dosyalarının sıkıştırılmasını destekler.

Kayıtlı görüntü dosyalarını AES-256 şifrelemeyle koruyabilirsiniz. Program, kullanılan dosya sistemlerinden bağımsız olarak diskleri klonlar; böylece FAT32, NTFS, EXT2/3/4, ReiserFS, XFS, JFS veya herhangi bir dosya sistemi ile diskleri kopyalayabilirsiniz. Program sınırsız boyutta disk desteğine de sahip.

Düşük seviyeli disk erişimini destekleyen sabit veya çıkarılabilir olarak sisteminize eşlenen herhangi bir aygıtla çalışabilirsiniz. Herhangi bir sabit disk, USB flash disk, SD kartı, sanal disk (VHD) vb. aygıtlarda kullanabilirsiniz.

UYARI: Program ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bilinçsiz bir şekilde kullanılırsa önemli verilerinizi kaybedebilirsiniz! Sorumluluk tamamen size aittir.

Universal Disk Cloner Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   130 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Disk Kopyalama ve Silme Programı – Universal Disk Cloner İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler