Döküman Çevirme ve Dönüştürme Programı – AVS Document Converter İndir

AVS Document Converter programı ile dökümanları çeşitli biçimlere dönüştürebilirsiniz. DOC, PDF, DOCX, RTF, TXT, HTML, RTF, TIFF, JPEG gibi dokümanları dönüştürün. E-kitap oluşturun, parola korumalı belgeler oluşturun, dökümanlarınıza filigran ekleyin ve çoklu dönüştürme yapın.


Bütün Dökümanlarınızı Kolayca Dönüştürün

AVS Document Converter programı ile farklı formatlardaki belgeleriniz arasında format dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Dosyalarınızı DOC, PDF, DOCX, RTF, TXT, HTML, vb. arasında dönüştürün. PDF formatını kolaca DOCX’e dönüştürün.

Sponsorlu Bağlantılar

Düzenli metin formatlarını e-Pub formatına aktarın ve kendi e-kitaplarınızı kolayca oluşturun. DjVu ve FB2 gibi e-kitap formatlarını AVS Document Converter tarafından desteklenen tüm önemli formatlara dönüştürün ve açın.

Belgelerinizi korumak için parola oluşturun ve PDF dokümanlarınızı koruyun. Belgelerinizi alıcılar tarafından düzenleme, kopyalama veya yazdırma için kısıtlamalar uygulayın. Veya dosyalarınızı kişisel bir filigranla tanımlayın.

Komut satırı modu, yalnızca birçok belgeyi aynı anda dönüştürmemize, birkaç dosyayı bir filigran PDF’ye birleştirmenize, PDF düzenleme, kopyalama ve yazdırma kısıtlamalarını tanıtmanıza olanak tanır.

Büyük hacimli dosyalarınızı veri dönüşümünden önce veya sonra ZIP formatına sıkıştırın. Çıktı arşivini şifreleyin ve doğrudan AVS Document Converter arayüzünde e-postanıza ekleyin.

Belgelerinizi HTML biçimine dönüştürün ve bir Web sayfası olarak yayınlayın.

Desteklenen Formatlar

Okuma: PDF, HTML, HTM, MHT, RTF, DOC, DOCX, ODT, PPT, PPTX, TXT, TIFF, TIF, EPUB, MOBI, FB2, DjVu, XPS

Yazma: PDF, HTML, MHT, RTF, DOC, DOCX, ODT, TXT, GIF, JPEG, PNG, TIFF, EPUB, MOBI, FB2

AVS Document Converter

AVS Document Converter Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   28 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Döküman Çevirme ve Dönüştürme Programı – AVS Document Converter İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler