Dünyanın En İyi Ücretsiz Online FPS Oyunu – Black Shot İndir Download Oyna Bedava

MMOFPS tarzında harika bir aksiyon oyunu oyunu olan Black Shot, inanılmaz grafiklere sahip bir oyun olarak dkkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun online bir FPS oyunudur. 2010 yılında çıkan oyun çıktığı yıl dünyanın en iyi ücretsiz online FPS oyunu seçilmeyi başarmıştı. Hem online hemde tekli oyun bazında dünyanın en iyi oldu.


Black Shot En İyi Online FPS Oyunu

MMOFPS tarzında harika bir aksiyon oyunu oyunu olan Black Shot, inanılmaz grafiklere sahip bir oyun olarak dkkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun online bir FPS oyunudur. 2010 yılında çıkan oyun çıktığı yıl dünyanın en iyi ücretsiz online FPS oyunu seçilmeyi başarmıştı. Hem online hemde tekli oyun bazında dünyanın en iyi oldu.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.1
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Counter-Strike ile tam anlamıyla zirve yapan online FPS oyunları, o zamandan beri popülerliğini koruyor. Medal of Honor, Call of Duty, Battlefield gibi oyunlar ile savaş sahasındaki mücadelemize devam ettiğimiz FPS dünyasındaki ünlü oyunların online versiyonlarını oynamak için belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Fakat amatör yapımcıların, bu oyunları aratmayan güzellikte FPS oyunları var. Bir tanesi de Blackshot.

Geçen sene piyasaya çıkan en iyi ücretsiz online FPS’lerden bir tanesi olan Blackshot, he ne kadar grafikleri çok iyi olmasa da zevkli bir oyun. Oyunda karakterinizi MMORPG oyunları gibi giydirme, geliştirme şansınız var. 2033 yılında geçen oyun, Fallout dünyasını andıran mekanlarda savaşmanıza olanak sağlıyor.

Black Shot

Oyundaki Gruplar

Oyunda 3 farklı grup bulunuyor;

  • Mercenaries: Dünyanın en önde gelen paralı askerlerinin grubudur, her duruma hazırlıklı olan paralı askerler klonlara karşı olan savaşta en büyük koz.
  • Gaia Inc: Nükleer silah teknolojisine sahip bir holding. Nükleer teknoloji elde etmek isteyen herkes Gaia şirketinden geçmelidir çünkü dünyada ki Nükleer teknolojisinin büyük kısmını elinde bulundurmakta.
  • Cloners: Klonlama fabrikalarının tek sahibi olan bu şirket, dünya bu hale gelmeden önce kendi klonlarını üretiyordu ve Gaia şirketi ile de doğrudan etkileşim içindedir. Dünya üzerinde ki en zengin şirketlerden birisidir.

Birçok farklı oyun modu ve birçok farklı oyun haritası bulunan Black Shot farklı bir FPS deneyimini online platformda sizlere yaşatacak. Hemen ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Blackshot, Windows dışındaki işletim sistemlerinde çalışmamaktadır.

Black Shot Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi windows XP / 2000 / Vista / 7
CPU Pentium 4 2.0Ghz Pentium 4 3.0Ghz
RAM 1G 2G
Ekran Kartı GeForce 6800 GT / RADEON x800 GT GeForce 7800 GT / Radeon HD5430D
DirectX DirectX9.0c
HDD 5GB
İnternet Kablo / DSL veya üstü

Uyarı:

Oyunu keyifli bir hale getirmek için grafik kartınızın güncel olduğundan emin olunuz.Lütfen kullandığınız ekran kartının en son sürümünü yükleyiniz. Oyunun ve video dosyalarının daha hızlı çalışması için DirectX 9.0 ve üzeri sürümlerini öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Dünyanın En İyi Ücretsiz Online FPS Oyunu – Black Shot İndir Download Oyna Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler