Eğlenceli Bisiklet Sürme Oyunu İndir – Happy Wheels İndir Yükle

Happy Wheels oyunu oldukça eğlenceli ve en popüler bisiklet sürme oyunlarından birisidir. Farklı düzeylerde çok çeşitli bir oyun deneyimi sunan Happy Wheels, klavye kontrolleri değiştirme yeteneği ile de oynanışı kolaylaştırıyor. Kara mizah meraklıları için harika seçenekler de sunan oyunun herhalde tek eksiği bazen donma sorunu yaşıyor olması diyebiliriz.


Heyecan Verici Bir Bisiklet Sürme Oyunu

Kara mizah türünde eğlenceli bir bisiklet sürme oyunu olan Happy Wheels  oyunu severek oynayabilirsiniz. Arcade oyunu olarak büyük beğeni toplayan bu oyunda sadece bisiklet sürmüyor aynı zamanda arkada oturan çocuğa da dikkat etmek zorundasınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Birbirinden farklı bisiklet parkurlarından birisini seçiyorsunuz ve bu parkurda bölümü geçmeye çalışıyorsunuz. Ancak arkanızda oturan küçük çocuğa da dikkat etmek zorunda ve ona göz kulak olmak zorundasınız. Parkurlar oldukça fazla engel ile dolu ve bu engellere dikkat etmeniz gerekiyor.

Happy Wheels

İlerleyen bölümlerde silahlarda elde edebileceksiniz. Bu silahlarla engelleri yok edeceksiniz. Oyundaki engellere çarptığınızda bir uzvunuzu kaybedebilir hatta ölebilirsiniz. Ve her öldüğünüzde o parkuru baştan oynamanız gerekiyor.

Kendi parkurunuzu da inşa edebildiğiniz bu oyun biraz sinir bozucu, fazlasıyla eğlenceli ve farklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Eğlenceli Bisiklet Sürme Oyunu İndir – Happy Wheels İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler