Ekran Videosu Çekme ve Video Yapma Programı – Camtasia İndir Yükle

Bilgisayar ekran videosu kaydetme programı ve video oluşturma programı olarak kullanabileceğiniz Camtasia, harika videolar yapmanızı sağlıyor. Videoları bölebilir, kesebilir, müzik ekleyebilir, fotoğraf ekleyebilir ve açıklamalar yazarak harika videolar oluşturabilirsiniz.


Kendi Videolarınızı Oluşturun

Gelişmiş bir video oluşturma programı arııyorsanız Camtasia, profesyonel görünümlü videolar oluşturmanızı sağlayacaktır. Çarpıcı görsellerin hızlı ve kolay bir şekilde üretilmesini sağlayan programın kullanımı da kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eski adıyla Camtasia Studio olan ve yeni adıyla sadece Camtasia olan bu program, en iyi videoları oluşturmak ve düzenlemek için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar. Ses ve video alma özelliği sayesinde mevcut medyalarınızdan herhangi bir bölümü alabilirsiniz. Çeşitli simgeleri, şekilleri, metinleri veya klipleri sürükleyip bırakarak, projeniz üzerinde tam bir denetim sahibi olursunuz.

Süitte aracı size telif hakkı olmayan şarkılar bulur; böylece çalışmalarınızı Web ortamına yüklerken telif hakkı ile ilgili sorunlar yaşamazsınız. Her ne sebeple olursa olsun bir video oluşturmak istiyorsanız size güçlü ve sezgisel bir düzenleme paketi sunar.

Camtasia, ekranınızı kaydetmeyi veya kendi video ve ses dosyalarınızı (MP4, WMV, MOV, AVI, vb.) içe aktararak videolar oluşturmanızı sağlıyor. Programın çok parçalı zaman çizelgesi sayesinde dilediğiniz projeyi üretebilirsiniz.

Program sayesinde videoları iki parçaya bölebilir, video klibin bölümlerini kesip çıkarabilir veya video klipleri tamamen silebilirsiniz. Ayrıca videolarınıza müzik, fotoğraf, metin ile anlatım ve daha fazlasını da ekleyebilirsiniz.

Oluşturduğunuz videoları Youtube, Vimeo, Facebook veya Screencast.com’a yükleyebilirsiniz.

Camtasia Program Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 251 MB
Dil: İngilizce
Sürüm: Son Versiyon
İşletim Sistemi: Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ekran Videosu Çekme ve Video Yapma Programı – Camtasia İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler